Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mutatkozzak be a szüleinek?

Hogy mutatkozzak be a szüleinek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki olyan mintha a tesóm lenne. 16 évesek vagyunk.

És szeretne bemutatni otthon.

Hogy köszönjek az apjának és az anyjának? Illik vinni valami ajándékot?

Ha rákérdez hogy mi van köztünk? Meg hogy nem tudom mit mondjak, hogy állok a lányával.

Tényleg csak barátság van köztünk, és szeretne itt aludni nálunk, én meg ott, meg ilyesmi dolgok.

Hogy csináljam? Segítség!:D

16/F


2014. dec. 21. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell ajándék. majd ő bemutat :))) magázódj, amíg fel nem ajánlják a tegeződést
2014. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es hozzászólóval egyetértek!
2014. dec. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ajándék és magázódj. Esetleg ha ilyen átruccanásra mész, mondjuk filmezni, akkor vihetsz popcorn-t vagy valami rágcsát, de nem kell túlzásba esni.
2014. dec. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csókolom.


Egyébként miért kell egy barátot bemutatni? Ajándék biztosan nem kell, mivel nem jártok. S hogyhogy nem tudod, mit mondj? Most akkor barátok vagytok vagy több? Ezt csak tudod. :D


"és szeretne itt aludni nálunk, én meg ott, meg ilyesmi dolgok" remélem ez nem szexet jelent, mert az nem való gyerekeknek ám, pláne ha "tesók". :D

2014. dec. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert nem szeretnem ha ugy lenne nalunk hogy azt se tudjak ki vagyok.

Nem, nem szexet :D

Filmezunk, beszelgetunk, megfogjuk egymas kezet aztan alszunk.:D

Koszi a valaszokat :)

2014. dec. 21. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
De hallod ha kéz a kézben alszotok egymással, akkor az nem több egy kicsikét mégiscsak barátságnál? :D
2014. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez több a barátságnál, mert olyan mintha testvérek lennénk.

Most abban mi van ha megfogom a kezét?:D

Eddig mindig szétölelgettük egymást, meg puszi meg minden, mégis másfél éve (suli és megismerkedésünk kezdete) nem lehet minket szétválasztani.

2014. dec. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!