Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátokat szerezni...

Hogyan kell barátokat szerezni? Honnan lehet tudni, hogy velük vagy velem van a baj? (Nagyon béna és gyerekes kérdés)

Figyelt kérdés

Sokszor váltottam már sulit, (most is gondolkodok rajta) és soha nem sikerült hosszútávú barátságokat kötnöm. (Akit bővebben érdekel, annak privátban leírom) Eddig vagy csak a tananyag tartotta össze a "kapcsolatot", vagy nem is foglalkoztak velem (ha odamentem elvoltak velem, majd 5 perc után beállt a kínos csend, menni sehova nem tudtam senkivel) vagy pedig kipécéztek és szivattak (volt amikor a túlzott jószándékom volt az oka, volt amikor semmi. Akit érdekel, szintén privátban)

Honnan tudjam, hogy velem van-e a gond?


És persze a fő kérdés; hogyan kell barátkozni? És honnan lehet tudni, hogy ki lesz és ki nem a barátom?

Eddig odáig jutottam, hogy bemutatkozom, majd ő is, próbálok valami felszíneset kérdezni (pl: Szereted a .... filmet?) remélve, hogy elmélyül a beszélgetés.... és ennyi...


Légyszi, valaki segítsen! Még a húgom sorozatába, az 'Én kicsi pónim; varázslatos barátság'-ba is belenéztem, de még mindig passz, mert nem hiszem, hogy bármikor is megkéne védenem valakit attól, hogy túl sok almafröccsöt kapott Apple Jack-től... :/



2018. aug. 16. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

*hogyan kell barátkozni? És honnan lehet tudni, hogy ki lesz és ki nem a barátom?


Neked nem kell tenni semmi, mert vonzod az embereket. Sose te menj az emberek után, hanem várd meg, hogy ők jöjjenek utánad.

2018. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is semmibe vesznek az emberek, egész eddigi életemben egyedül voltam. Mintha valami "szellem" lennék.
2018. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali.

Nekem írhatsz priv-be.

Ha gondolod még beszélgethetünk is.

2018. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!