Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy/honnan szerezzek barátokat?

Hogy/honnan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Az osztálytársak kilőve...

Bulizni nem szeretek, szóval azt ilyen szórakozóhelyek kilőve (főleg hogy egyedül elmenni sem lenne jó)

Ötletek esetleg?



2018. aug. 15. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármikor, bárhonnan lehet, itt is akár, környezetedben, munkahelyen, kedvteléseden, akár egy mezei boltba is:D Bárhol
2018. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni
2018. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen sportolni kell elmenni, hanem akármilyen hobbit űzni, amit szeretsz, és olyanokkal ismerkedni, akik szintén ilyen körökben mozognak. mert velük lenne közös téma, közös pont stb. pl. én se jöttem ki soha túlságosan jól osztálytársakkal, itt, ahol lakok, nincs meg a baráti köröm, akikkel elmennék bulizni, de űzök egy sportot, ami révén rengeteg embert megismertem, és szereztem barátokat.:) ha jelenleg még nincs, ami komolyabban érdekel, akkor keress ilyen dolgot.
2018. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hobbi/erdeklodesi kor/sport osszehoz az emberekkel. Olyan kocsmak ahova fiatalabbak is jarnak...az se rossz,csak gazpray legyen nalad. Mozdulj ki,nem szeretsz bulizni?ki mondta hogy csak buliba/discoba lehet menni vagy hazibuliba..
2018. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!