Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, tanácsok?

Nincsenek barátaim, tanácsok?

Figyelt kérdés
Sajnos barátok nélkül maradtam a középiskola után. Most 21 éves egyetemista srác vagyok, de ott nem sikerült ismerkednem.

2018. aug. 16. 18:10
 1/5 anonim válasza:
Járj el bulikba,ott tuti találsz majd:D
2018. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyedül nem érezném jól magam :(
2018. aug. 16. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Én gitârozok, krav magázni kezdtem és jógázni a héten, minél több helyre érdemes menni hogy sokszorosítsd az esêlyedey
2018. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is egyedül maradtam, bár nekem az iskolában se voltak barátaim.
2018. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pl. sportolj, dolgozz, zenélj, szórakozz, tanulj nyelvet, járj valami tanfolyamra (pl. festés), jótékonykodj, ismerkedj az interneten, járj bulikba/koncertekre/fesztiválokra/találkozókra, ezek mind olyan dolgok amiken keresztül tudsz ismerkedni, de amúgy attól, hogy most az egyetemen nincsenek barátaid, nem azt jelenti hogy nem is lehetnek. Pl ha valaki mellett ülsz, nyugodtan beszélgethetsz vele, attól még hogy nem vagytok jóba. Ha nagyon önbizalomhiányos vagy, eljárhatsz pszichodráma vagy önbizalomfejlesztő csoportba, ettől magabiztosabb leszel, és meg is ismersz új embereket.
2018. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!