Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy mégsem a legjobb...

Lehet, hogy mégsem a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm akit nagyon szeretek,de neki rajtam kívűl még van 4 "bff-je"

(ez csak az én véleményem, de szerintem legjobb barátból csak egy van)


Nekem azt mondja hogy mindenki közül engem kedvel a legeslegjobban. De nap mint nap olvasom a story-jait, a sok szivecskével meg bff feliratokkal amik a többi lányról szólnak.


Velük sokkal többet lóg, lehet, hogy nagyon féltékeny vagyok, de nem hülye. Tudom nem szeret annyira mint a többi barátait.


Mit tegyek?



2018. aug. 16. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd ezt el , nem tudsz magadnak több szeretetet kierőszakolni, mint amennyi alapból van, és örülj neki és becsüld meg, ha kapsz, amennyit kapsz, ha meg nem érdekled, akkoris foglalkozhatsz vele, ha akarod, mert ő pl téged érdekel, de ha ez frusztrál, természetesen nem kötelező.
2018. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az a bff?
2018. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulni osztozni a legjobb barátodon.Nekem se ment könnyen de az az igaz, hogy nem attól lesztek legjobb barátok hogy ennyi meg ennyi időt töltötök együtt.Ha tényleg az igaz barátod azt a szívedben érzed.Ha nem, azt is.Ennyi.
2018. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a barátokat nem kötelező rangsorolni, és az is lehet, h véletlen alakul úgy, hogy a többiekkel sokkal többet van nemtomén.
2018. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"best best friend" legeslegjobb barát.
2018. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 köszönöm
2018. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BFF-Best Friends Forever.
2018. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!