Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ciki, ha fiúkkal...

Szerintetek ciki, ha fiúkkal barátkozom?

Figyelt kérdés

Szóval leszögezném, hogy lány vagyok és hetero.(Fiúkat szeretem)

Nekem is voltak bff-eim de most egyszerűen így kidobtak.És már jetten vannak,én egyedül.Gondoltam barátkozom a fiúkkal, de csak még barátokra gondolok nem szerelemre.Szerintetek ez ciki lenne?



2018. aug. 19. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki, hogy nem vagy első látásra szerelmes minden fiúba?


Mi is az a bff?

2018. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Egyaltalan nem ciki

Az en barataim 90%-a fiu

Szerintem altalanossagban sokkal jobban ki lehet jonni veluk mint a sok hisztis libaval.

2018. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1 gondolom a best friends forever
2018. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki.


Egy dolog kellemetlen, ha udvarházat tartasz és "nem veszed észre" hogy a javuk megakar...


Van olyan lány ismerősöm akire nyíltan hajtanak ezek a fiúk és ő ezt váltig tagadja.

- A buliban leakart smárolni

- Ó csak részeg volt és hülyéskedett.


- Csak fütyülsz és ugrik a leglehetetlenebb pillanatokban is.

- Nagyon jó barát


- Látszik rajta, hogy odáig van érted.

- Ez nem is igaz, mesélte milyen az esete és én nem is úgy nézek ki.


Na ez ciki. Gáz, hogy kihasználja őket és az is gáz, hogy ezek a srácok nem térnek észhez.

2018. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Igen ciki, magyaran kur.va vagy.


Hulyeskedek. En egyes egyedul vagyok fiu az osztalyomban es a sulimban is tulnyomolag lany van. Nekem is csak lany barataim vannak. Bar voltak extrak((:

2018. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Cikinek nem mondanám, de.. ehh....
2018. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben a csajokat nem tudtam elviselni (többek közt a bff szó használata miatt), a haverjaim 90%-a fiú volt, volt pár lány, aki azt terjesztette, hogy minddel lefeküdtem, őket lerendeztem nagy nyilvánosság előtt, hogy nem kellene irigykedni, onnantól senkinek nem volt megjegyzése arra, hogy milyen nemű emberekkel barátkozok.

Szintén hetero lány.

2018. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig nincs baj amíg megvannak a szigorú határok, hogy ezek itt barátok, azok ott haverok, ezekből lehet több is, és ha mondjuk barátod lesz akkor ő lesz egyetlen és nem járkálsz utána össze a többivel kettesben vagy hasonlok. Ha nincs határ hanem éppen melyik hogyan jön be, vagy viszonyulsz hozzá akkor nagyon hamar rossz híred lesz, és normális pasi nem fog megtűrni mint barátnőt.
2018. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, bár könnyen járhat "komplikaciókkal".
2018. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg mindig is csak lányokkal barátkoztam, voltak fiú haverjaim is néha, de abból nagyságrendekkel kevesebb. Meleg vagyok és fiú.
2018. aug. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!