Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki a legjobb barátnőmet...

Ciki a legjobb barátnőmet meghívnom az élettársa nélkül a diplomaosztómra?

Figyelt kérdés
Gimi után a legjobb barátnőm egy messzi városba költözött, több mint egy éve pedig együtt él a barátjával, akivel én összesen kétszer találkoztam eddig. Most lesz a diplomaosztóm, és nagyon szeretném, ha a legjobb barátnőm is részt venne rajta, de a barátját (élettársát) nem annyira szeretném meghívni - rendes srác, de nem annyira ismerem, és egyébként is korlátozva van a meghívható vendégek száma. Viszont félek, hogy ez rosszul esne nekik, és esetleg az élettársa nélkül a barátnőm nem is jönne el. Azt se szeretném, ha emiatt konfliktus lenne köztük. Van, aki szerint attól, hogy együtt élnek, még nincsenek összenőve, és a pasi kibír egy délutánt akár otthon, ahol laknak, akár a barátnőm szüleinél, de van, aki azt mondja, hogy például lakodalomba se szokás a párjuk nélkül meghívni az embereket. Hol az igazság? Ciki, ha csak a barátnőmet hívom meg, de a barátját nem?
2018. máj. 16. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem akarod meghívni?


Amúgy kellemetlen lehet,mert ha van vmi ünnepség akkor általában párjukkal jönnek az emberek, illetve így illik meghívni őket.


Ettől függetlenül mondhatod azt,hogy sajnos korlátozottak a helyek és a rokonok kitöltik a többi helyet, így őt meghívod,de sajnos a párját nem tudod,mert nincs több hely. Most így bele megy-e vagy megsértődik majd kiderül.

2018. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érthető és logikus magyarázat az, hogy korlátozott a meghívható vendégek száma. Aztán bízd rá, hogy így is eljön-e veled ünnepelni, vagy sem.


Különben öcsémnek a diplomaosztójára annyira korlátozott volt a meghívható vendégek száma, hogy mindenki csak 2 embert hívhatott, így a szüleink ott voltak, én pedig nem fértem be a limitbe.

2018. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nincs hely, akkor nincs, ezt meg kell értenie :)
2018. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!