Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Esetleg valaki, utazni,...

Esetleg valaki, utazni, kirándulni?

Figyelt kérdés

A jövõben majd szeretnék sokat utazni és kirándulni de eddig nem találtam olyan embereket akiket ez érdekelné, van még rajtam kívül valaki aki ugyan így van?

Esetleg itt van olyan akit ez érdekelne?



2018. aug. 21. 09:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%
Hmm igazabol egy cipoben jarunk, szeretnek en is utazni ,de vad idegenekkel nem hiszem h bevalalnek egy kirandulast. Amilyen szerencsem van biztos osszehoz a sors valami pszichopataval, baltasgyilkossal, vagy hasonlo...:D
2018. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Utolsó én sem mennék idegenekkel, elõször meg ismerkednék az illetővel.
2018. okt. 15. 19:37
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel.Sok hely van ahová elmennék vagyis előbb utóbb el is megyek.De nem vagyok biztos benne hogy egyedül érdemes lenne e.Magamat ismerve nem áll távol tőlem hogy egyedül legyek voltam is már egymagamban is pár helyen és az is nagyon jó dolog.De szívesen kipróbálnám milyen lehet másokkal együtt utazni:)

Persze ettől még nem hiszem hogy mostanában találnék ilyen embereket.

2018. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Couchsurfingen próbálkozz.
2019. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!