Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerinretek normális hogy a...

Szerinretek normális hogy a barátnőim mindenféle szutyoknak elhordanak? Mert nekik nem jut egy pasi sem?

Figyelt kérdés
Elég jó lány vagyok és ezt nem magy képüségből de pár barátnőm elkezdett kibeszélni hogy mekkora izé vagyok...azért mert ők ducibbak vagy elhanyagolják magukat és én bepasizok van szexuális életem nekik meg semmi sincs 19 évesen barátjuk nem vomt és javarészt szüzek. Régen nem voltak ilyenek nevetseges sztem. csak féltékenyek?
2018. aug. 30. 09:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
51%
Szerintem, te vagy nevetséges!
2018. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert élem az életem ennyi idősen? Zárkozak be négy fal közé? Én eldzoktam néha velül bulizni akkor is visszafogottabbak és ha találok pasit akkor meg megy a fújkodás mert ők nem mernek megszólalno.
2018. aug. 30. 09:47
 3/15 anonim válasza:
88%

Azért vagy nevetséges, mert te itt "fényezed" magad.


A barátnőidről meg elég megalázóan beszélsz.


Jobban járnátok, ha nem barátkoznátok. Kinek kell ilyen "barátnő", mint te?

2018. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
70%

Szánalom vagy. Ha te tényleg a barátnőidnek tartanád őket, akkor nem mondanád, hogy ducibbak mint te, nincsen szexuális életük es meg baratjuk sincs. Szerintem azért hordanak el mindennek, mert valószínű, hogy ezzel te felvágsz nekik.


"Elég jó lány vagyok és ezt nem magy képüségből de pár barátnőm elkezdett kibeszélni hogy mekkora izé vagyok..." es még van képed itt fényezni magadat?


"Régen nem voltak ilyenek nevetseges sztem." szerintem te vagy nevetséges. Egyáltalán hogyan szereztél barátokat?

Nagyon sötét vagy...

2018. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
48%
#4 vagyok. Itt nem a barátnőiddel van a baj, hanem veled.
2018. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Van aki nálad sokkal idősebb és szűz.

És akkor mi van?

Te tényleg azt gondolod az élet definíciójának,hogy szexelsz és bulizol?

Ezeken a dolgokon kívül csinálsz is valamit?

Már,ami tényleg élményt is ad.

Külföldre menni nyaralni.

Olyan élményeket átélni amit még sosem?

Én is imádok bulizni,élni az életem de azért mégsem tartom magam ezért különlegesnek.


Más,ha úgy érzed,a barátnőidnek baja van veled,velük beszéld meg.

Másképpen nem megy.

KOMMUNIKÁCIÓ.

Ez a kulcsa mindennek ebben az életben.

Ha neked sza..ul esik,hogy kibeszélnek,beszéld meg velük.

Segíts nekik hogy változzanak.

Adj nekik divat tanácsokat.

Menjetek el közösen fodrászhoz,vásárolni.

Segíts nekik.

Ha ducik és nincs önbizalmuk azt sajnos nem tudod nekik visszaadni.

De beszélj velük.

Mert a súlyos önbizalomhiány iszonyatosan tudja pusztítani az ember lelkét.


Azt meg hogy jó lány vagy.Milyen értelemben?

Jól nézel ki?

És?Nem vagy egyedül a világon evvel.Valami mással kéne kitűnnöd.


Fejleszd magad.


Ha tényleg csúnyákat mondanak az nagyon nem szép dolog és nem is normális,lássuk be.

Azonban te sem beszélhetsz róluk úgy,mintha te különb lennél.

2018. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

1: ha azt mondod, hogy jó lány vagy, akkor ez beképzeltségre utal és átolvasva a kérdésedet, kicsit úgy is tűnsz

2: miért barátkozol olyanokkal akik rosszat mondanak rólad?

2018. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Látom jól letámadtak téged a duci lányok
2018. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Nincs semmi gond a kérdezővel,éli az életét. Azt pedig egy szóval nem írta, hogy neki csak a pasizásból, szexből állna az élete. Csupán azért hozta ezt fel, mert emiatt irigykednek rá a barátnői, hogy ezen a területen ő sikeresebb. Egyébként csak azért hordják el mindenféle szutyoknak, mert nekik jóval kevesebb az esélyük "szutyoknak" lenni. Nem a kérdező hibája, hogy ők ducik, meg befordulnak egy buliban pl. Meg van a lehetősége mindenkinek arra, hogy változtasson magán. Lehet, futni, otthon ugrálni a tv előtt, odafigyelni, hogy mit esznek stb. Persze könnyebb másra fújni, mint változtatni.
2018. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, látom a másokra fújoló, magukat fejleszteni képtelen vitamin golyók le is pontoztak.
2018. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!