Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti spanolnátok a Kőbányai...

Ti spanolnátok a Kőbányai szopofantommal vagy a Csepeli nyalórémmel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit túl van ez a dolog tolva. Kismillió ember szexelt nyilvánosan már, csak ők épp nem lettek nyilvánosságra hozva.
2018. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csepeli nyalórém? Ez is létezik?
2018. aug. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1es. Azért ne állítsd már be a dolgot úgy mintha ez lenne a normális.


2es. Igen létezik :)

2018. aug. 31. 09:49
 4/6 anonim válasza:
A média húzta ezt fel.Egyik sem létezik.Nem volt semmi érdekes itthon és el kellett valamivel terelni az emberek figyelmét is valamiről.A sok birka meg elhitte.Én is szexeltem már nyilvános helyen, lehet fel is lettem véve, lehet fent is vagyok valahol, de mégsem lettem sztár.Ez a hír, ha lehet annak mondani, ez meg egy nagy kamu.Semmi igazság alapja nincs.Nincs itt rém.Ha az a szuper kép alapján hisztek benne akkor meg is érdemlitek
2018. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Arra senki nem gondol aki ilyeneket osztogat meg, hogy ez az országot minősíti?Ezek után nem kell csodálkozni, ha az ilyen videók után a magyarokat így állítják be....
2018. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Néztél már szét a nagyvilágban?


Akkor tudod hogy miket csinálnak emberek más országokban is.


Pár idióta videó néhány hülyéről nem kellene hogy befolyásolja normális emberek véleményét rólunk.


De amúgy se akarjunk már mindenáron jobbnak tűnni mint más országok fiai (Mert nem vagyunk).

2018. szept. 11. 06:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!