Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rockerek! Ti hol szoktatok...

Rockerek! Ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hol talaltol hozzatok hasonlo rockosabb iranyultsagu es erdeklodesu embereket? Fokent fiukkal ismerkednek majd a kesobbiekben mert lany barataim mar vannak😅 legyszi kort is irjatok

2018. szept. 4. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Neten szoktam próbálkozni már évek óta, de általában mindenki az ország túlsó végében lakik :/


24/F (Békés megye)

2018. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a külsőre érted azt hogy "rockos" akkor én nem vagyok az, de a metál a mindenem. (sokszínű vagyok, szóval ugyan úgy szeretem a más műfajú számokat is, csak a metál áll a szívemhez a legközelebb.) Általában kocsmában szoktak lenni, vagy koncerteken..stb próbálkozhatsz a malha.hu oldalon is. 21/F
2018. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Majka koncerteken.
2018. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerkednék.
2018. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Budapest környéki lányok írhatnak :D

24/F

2018. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok olyan h csak rockerekkel ismerkedjek, persze velük jobban érzem magam.

Diszkóba azért nem megyek be 😉 kineznenek, másnem a hosszú hajam miatt is.

Hasonló stílusú emberekkel inkább nyári fesztiválokon mint rockmaraton vagy sörolimpia meg ilyeneken szoktam megismerkedni, vagy nyáron a balatonparton mindig megtalálom az ilyen arcokat egy-egy eldugottabb helyen, ahol nem a popzene szól.

Amúgy meg az élet összehordja a szemetet nem kell ehhez metalclub, simán az utcán, boltban,nyilvános wc-n ülve (nemám 😂) munkahelyen stb. 26f

2019. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Rockmaratont illetve sörolimpiát én is ajánlom a sok szép emlék miatt! :)

Koncertek,kocsmák ahol szól előzene is, de igazából a legjobb dolgok váratlanul történnek, nem lehet ezt előre megtervezni.Nagyban függ ez attól is, hogy merrefelé laksz.


22/L

2019. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!