Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudhatom hogy friendzon...

Honnan tudhatom hogy friendzoneba vagyok a lánynál vagy lehetne több is?

Figyelt kérdés
Van egy csajszi aki nagyon jófej,kedves,szép,mosolygós,csinos és jó barátok vagyunk pár hete.Én szeretnék többet de azt nem tudom hogy ő hogy van vele.Bepróbálkozni félek mert nem szeretném ha kellemetlenül érezné és nehogy vége legyen a barátságnak.

2018. szept. 6. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem táplál olyan érzéseket, mint te, mert ha nem így lenne, már érzékelted volna, hogy tetszel neki.
2018. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz minnél több időt tölteni a társaságába, legyél nélkülözhetetlen, figyelmes, és a kelleténél többszőr érintsd meg "véletlenül" pillanatok alatt ki fog derülni, hogy barát vagy több..
2018. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem mire gondolsz,de pl.: azt hova soroljam hogy odafekszik mellém az ágyba és megfogta a vállamat.
2018. szept. 6. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
barát vagy több? és ahol barátságból lett a szerelem?
2018. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 Várja hogy kezdeményezz:D ne légy muja
2018. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szóba áll veled és látszik rajta, hogy megdughatnád, ha lenne tököd, akkor nem vagy barátzónában, ha a fenti második kitétel nem teljesül, abban vagy.
2018. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Célozgas. A lányok általában azt várják, hogy a fiúk lépjenek először.
2018. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!