Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a barátaim ki e használnak vagy sem?

Figyelt kérdés
ismertem mar régebben őket, de most maradtunk jobb kapcsolatban, de ha en nem keresem őket, ők sem engem, de minden ok, csak szeretném tudni, milyen jelei lennének, hogy ha party van ingyen pia, kaja, akkor jo vagyok......

2018. aug. 2. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd próbára őket.
2018. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd őket próbára ahogy előttem is írták , én is azt tettem és sorra el buktak igaz én 3 esélyt adtam nekik és mind a hármat el buták, ha unatkoztak vagy nem volt senki más jó voltam én is de ha én hívtam őket valahova soha sem értek rá.
2018. aug. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv!


Nézd, valamit szem előtt kell tartanod. Az emberek mmind kihasználjék egymást, folyamatosan. Legyen bármily szép, jó, őszinte, mély egy kapcsolat akkor is. Te is csak, valószínűleg, akkor írsz nekik, vagy hívod őket, amikor rájuk van szűkséged. Ha unatkozol, egyedül vagy vagy hiányoznak. Ez már csak azért is így van, mert ha nem hiányoznának, akkor nem jutna eszedbe.

A kérdés nem az, hogy ők kihasználnak-e hanem hogy te is ki tudod-e használni őket megfelelően.

Szerintem, amit te tapasztalsz, az inkább az, hogy neked nagyobb szűkséged van rájuk, mint nekik te rád. Nekik kevesebbszer hiányzol és ritkábban van szűkségük rád.

De ez is változik, majd a nagy számok törvénye alapján, mint minden más.

Sok kapcsolatom ment már tönkre és visszatekintve szerintem ülj le velük és beszéld meg, légy egyenes, hogy elvárhasd tőlük ugyan ezt.

Sokszor az emberhez legközelebb állók a legvakabbak, mert nem is veszik észre ha baj van, mond el nekik, adj egy esélyt magatoknak, mert ha barátok lettetek egyszer akkor már alapjáraton megérdemlik. Sok szerencsét. A

2018. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Az e-t az ige mögé tesszük. Ki használnak-e?
2018. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!