Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Virtuális barátnő?

Virtuális barátnő?

Figyelt kérdés

Amikor az egyetemre járok, akkor nincs semmi baj mert elfoglalom magam, azonban amikor itthon vagyok akkor hamar úrrá lesz rajtam a magány.


Miért nem találták még fel a virtuális barátnő/barátot?


Aki beszél veled ha magányos vagy, érezteti, hogy fontos vagy számára, kölcsönösen tudtok beszélgetni és még folytathatnám.

Azt gondolom, hogy amúgy ez lesz az évezred találmánya.. egy virtuális társ, akinek te vagy a legfontosabb.

Tuti, hogy még milliós adósságba is verném magam egy igazi MI-ért, ami tökéletesen eljátsza a barátnő szerepét, ha csak beszéd szintjén is.



##magányos ##utálomjelenlegavilágot
2018. szept. 15. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sikeres talalmany lenne, de igy az embert semmi sem osztonozne tobbe arra, h valtoztasson.
2018. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azon nem gondolkodtál még, hogy azzal ütsd el az időt, hogy írsz erről egy regényt?
2018. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem keresek társat. Szimplán magányos vagyok(huu rossz kategóriába raktam..)

Ezért beszélgetni szeretnék, akár válaszok-reakció formájában is, főleg erről a témáról.


Azt gondolom, hogy rengeteg ember lemondana a testiségekről ha cserébe érzelmi/lelki szinten megkaphatná ezt a szeretetet.

2018. szept. 15. 20:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy majd rájössz, hogy nincs tökéletes dolog a világon. A virtuális barátnő is hibázna.
2018. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Black Mirror-epizódnak jó ötlet. :)
2018. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én pont annak örülnék ha néha hibázna, hiszen ez még igazibbá tenné az egészet.

Itt azt hiszem arról van szó, hogy rengeteg magányos/depressziós/különböző ebből fakadó problémával rendelkező ember számára volna megoldás.

Persze ez egy kétélű kard... mivel utána az ilyen emberek már egyáltalán nem éreznék a késztetést, hogy élőben valódi kapcsolatokat keressenek.

2018. szept. 15. 20:17
 7/14 anonim ***** válasza:

#6 Volt ilyen Black Mirror epizód :) Igaz, ott hús-vér, embernek tűnő robot volt.


Egyébként ott a Blade Runner 2049, abban is van hasonló szál

2018. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én a "Her"-t ismerem a témában! :) Lehet meg is nézem ma is! :D
2018. szept. 15. 20:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Már rég feltalálták Japánban. Szerencsére idáig nem jutott el
2018. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#10 Biztosan nem találták még fel.

Az maximum egy nagyon élethű szexbaba, esetleg egy fix kérdés-válasz kombinációval rendelkező, nagyon kezdetleges MI-vel rendelkező szoftver.

Én nem erre vágynék...

2018. szept. 15. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!