Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm miért mond nekem...

A barátnőm miért mond nekem ilyeneket?

Figyelt kérdés
Bizonyos testrészeim aránytalanok, hogy nőhetnek valakinek iyen torz szögekben a lábujjai, hogy lehet ilyen sután mozogni, csocsózás közben leszól hogy mennyre kínos neki, hogy ilyen béna vagyok, ő meg egy jó játékos, stb, rendszeresen megszégyenít mások előtt, magát meg folyamatosan valami jóarc, jópofa hatalmas egyéniségnek/memondóembernek/bölcselkedőnek állítja be. Volt egy nagy szerelmem, aki nem mert hozzám közeldni, róla kifejtette, hogy persze hogy nem közeledik, hiszen taszítod stb. Ilyenkor mindig konkrét elemzés következett, hogy miért- rátapadsz, égőn viselkedsz, mindenki furán nézett rád stb...A srác legjobb haverjával beszélgettem nemrég és felmerült a téma. Kiderüt, hogy a pasinak álmatlan éjszakái voltak miattam, szakadt róla a víz ha meglátott, meg verseket írt hozzám, ilyenek...nem számít már, mert azóta nekem is meg neki is komoly kapcsolatunk van, de bizonyára sok minden másképp alakult volna, ha nem hagyom telebeszélni a fejem ezzel a hülyeséggel. Ez a csaj amúgy ha valami buli vagty alkalom adódik, akkor rettenetesen be szokott rúgni, ide-oda csapódik, mindenkinek beszél fszságokat, modorosan viselkedik, teszi az agyát, grimaszol stb. Hogy tudnám leépíteni?
2018. okt. 5. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen inkább csak kuld el a picsba

És ne foglalkozz ilyennel

2018. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Legyél MGTOW, testvér. A mai lányok, nők 99%-a semmi jót sem tud nyújtani szexen kívül. Ez nem is csoda, és nem is az ő hibájuk, hanem a médiáé. 50 éve még a nőktől is elvárták, hogy tegyenek valamit a kapcsolat működéséért, de ma már csak azt hallani, hogy a fiúnak, férfinak mit kell tennie a kapcsolatért. A média levett minden felelősséget a nők válláról, és a nőknek eszük ágában sincs ez megváltoztatni. Miért is tennék. Ma már nem éri meg eltűrni a sok sz*rságot amivel egy hosszú távú kapcsolat jár csak hogy szexelhess.
2018. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lany nem a baratnod!!!! Ezt tudd!

Ugy tudod leepiteni, ahogy mindenki szokta csinalni ha leakar epiteni valakit.

Recept: Ne keresd a tarsasagat!

2018. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ezek után hogy lehet a "barátnőd". Egyszerűen csak rakd át "ismerősnek"
2018. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki állandóan kritizál az nem barátnő főleg olyanok miatt amiről nem tehetsz,pl most miről tehetsz te,hogy a lábujjaid nem úgy állnak?


Én minden sportban tök béna vagyok, utáltam a tesi órákat,egyszerűen nekem az nem fekszik.

Ettől függetlenül másban jó voltam pl rajzban,bioszból és aki meg tesin 5-ös volt az meg rajzolni nem tudott. Most én mondhattam volna,de béna vagy.


Mindenki máshoz ért ezért nem kéne a másikat leoltani.


Legjobban teszed,ha nem barátkozol többet vele,az ilyen nem barát.

2018. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már bocs, de te normális vagy? Hogy tűrheted el, hogy így beszéljen veled? Az még belefér, ha valaki néha-néha poénos megjegyzéseket tesz a barátaira, pl. nekem tényleg csálén állnak a lábujjaim és a volt legjobb barátnőm mindig azt mondta, olyan a lábam, mint egy szalonna..De egyébként ezt leszámítva sose cikizett volna amiatt, hogy hogy mozgok vagy milyen béna vagyok valamiben, amiben ő jó...

Szerintem küldd el a halál f**zára ezt a csajt.

2018. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!