Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek emiatt kevésbé...

Szerintetek emiatt kevésbé fognak kedvelni? Jogosan érzem, hogy én kevertem a sz*rt?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés lesz és nehezen is érthető, de van két ember akikkel elég jóba vagyok és az egyikkel megvolt beszélve, hogy csinálunk keddenként zongoragyakorlást, de mivel nem volt mindenkinek jó a csapatból, ezért azt mondta megbeszéli velük és utána találkoztunk egy társaságban és azt mondta valakinek, hogy lesz ez a gyakorlás akkor nem ér rá, viszont ő más ilyen zenekarba is zenél és lehet arról beszélt és másik ember akit ismerek annak meg megírtam, hogy most kedd nem lesz jó nekem ha lesz ilyen gyakorlás és ma találkoztam vele, mert nem volt gyakorlás, és ott volt a zenekaros lámy is és kérdezte tőlem a lány aki nem zenél, hogy maradok e próbára és ugye ők ketten jóba vannak és mindig elmondják egymásnak, ha mennek vhova... és ugye én nem tudtam, hogy mi akkor most mégis lesz próba persze sejtettem, hogy nem ezért megkérdeztem miért mondta a zenekaros lány, hogy lesz és mondta, hogy ő nem tud róla megkérdezi és megkérdezte a zenekaros lányt és mondta, hogy lesz, de a másik zenekarával... szóval bekavartam nekik...

És most lehet hülyének néztek, de ezért lehet, hogy unszimpatikussá váltam a szemükben vagy elkönyvelnek ilyen sz*rkeverősnek? Ezt nagyon nem szeretném mert igazán kedvelem őket...


Ui: ezt a gyakorlást én tök szeretném csinálni és gondoltam, hogy nem lesz akkor is mikor írtam a csajnak, hogy lehet lesz csak nagyon reménykedtem benne, hogy lesz és mégse lett... meg azt beszéltül meg ezelőtt a zenekaros lánnyal, hogy lehet mostánában nem lesz csak ugye utána történt az, hogy mondta, hogy keddenként nem ér rá ha próba van...



2018. okt. 9. 19:44
 1/2 Mojjo ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez olyan hűde nagy probléma lenne, és hatalmas sz.rt kevertél volna. Szóval emiatt aligha lesz bármi gond.

Viszont ha élőben is ennyire összevissza, csapongva, érthetetlenül magyarázol, akkor nem csoda, hogy akaratlanul is összehozol ilyen-olyan kavarásokat. Komolyan, totál követhetetlen amit írsz...

2018. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neeem élőbe rendesen beszélek csak nehéz volt összefoglalni... de igen legközelebb figyelek rá, hogy miket mondok, köszi
2018. okt. 9. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!