Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan álljam meg, hogy ne...

Hogyan álljam meg, hogy ne írjak neki? ( kérlek, sűrgős segìtség, magyarázat lenn).

Figyelt kérdés

Tehàt van az életemben egy személy akit mindennél jobban szeretek. Eddig egy helyen éltünk de én elkerültem relative messzire ( 250km), ès csak hètvègente talizunk. Tudni kell ròlam, hogy nagyon ragaszkodok azokhoz akit szeretek.


Nos az a gondom, hogy mindig szeretnèk vele beszélni mi dennnap mégha egy kicsit is.. de tudom hogy rengeteget dolgozik, ès nagyon elfoglalt, és valòszinű ezért nem ìr vissza az esetek többsègèben. Noss én nem akarom zavarni azzal hogy mindig ìrok neki, de belülről meg annyira vagyok rà hogy vàltsunk nehàny üzenetet mert nagyon hianyzik. Szòval hogyan tudnàm megállni hogy ne ìrjak neki?


Kèrlek sürgős segìtsègeett!


19L


2018. okt. 15. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd ő keress ha te is fontos vagy neki elfoglaltság ide v oda..
2018. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, csak simán ne írj neki!
2018. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyiss egy naplót, írj neki abban, amikor nagyon hiányzik.

De azért a való életben is irj rá olykor-olykor.

2018. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állíts fel egy szabályt (magadban), hogy mondjuk minden második alkalommal neki kell rádírnia (vagy minden 3., ha nem bírod), és olyankor azt várd ki, ha nem ír, legfeljebb megtudod, hogy ennyit értél neki.
2018. okt. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi🤗🤗🤗
2018. okt. 16. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!