Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok már barátok nélkül?...

Voltatok már barátok nélkül? Ha igen, akkor esténként mivel töltöttétek el az időt?

Figyelt kérdés
A téli esték nagyon hosszúak és társaság nélkül nekem sokszor nyomasztó is. Nem tudom hova mehetnék, egyedül moziba menni gáz meg minden...

2018. nov. 10. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ne olyan programot keress amihez kell valaki, menj ki egy wampra, vagy vegan marketre, kiallitasra. Ugy erzed majd mgad egyedul hogy kozben kozossegben vagy. Ott lehet ismerkedni barkivel ha eleg nyitott es jofej vagy. Csomo baratom nekem is igy lett...
2018. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
13%

eletemben soha nem volt baratom a problemat nem ertem, az osszes este hetvege stb egyedul telik..


es??? es? itt vagyok.

2018. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Miért lenne gáz egyedül moziba menni?

Egyébként otthon is csinálhatsz egy csomó mindent:

- film

- sütés-főzés

- puzzle

- olvasás

- számítógépes játék

- pasziánszféle, egyedül játszható kártya- vagy más játék, scrabble, stb.

- keresztrejtvényezés

- nyelvtanulás

- festés/rajzolás

- kézimunkázás

- kézműveskedés

- szobaátrendezés

- egy-egy fiók vagy polc rendbe tétele

- csetelés, emilezgetés barátokkal, rokonokkal

- zenehallgatás

- zenélés

- éneklés

- karaoke

- otthon végezhető sport vagy táncolás pl. youtube videóra

- barkácsolás

- stb.

De egyedül is kimozdulhatsz nem csak moziba, hanem pl. karácsonyi vásárokba, ingyenes koncertekre, előadásokra, stb. Nézz körül a helyi művelődési központ programjai között, a helyi egyházak meg pártok által szervezett programok között, menj el könyvtárba, múzeumba, vagy csak úgy, sétálni egyet a városban, kirakatokat nézegetni, stb. Használd a fantáziádat. Gondolkodj más fejével: egy csomó ember örülne neki, ha esténként lenne egy csomó szabadideje - szerinted ők miket csinálnának szívesen? Biztos van köztük, ami neked is bejön.

2018. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én filmezni szoktam, vagy sorozatozni (Trónok harca vagy ilyesmik), league of legends-ezni, vagy youtube-ozni. Sok érdekes videó van fenn, el lehet velük ütni az időt. Én nem szeretek főzni meg sütni csak kényszerből csinálom, de ha te igen akkor az is lehet program. Az ismerkedés meg majd megy magától. Persze az a legjobb ha van valakid akivel lehetsz, legyen az a párod, család vagy haverok, de ha egyik sem "elérhető" épp arra jók ezek is.
2018. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Én esténként nyelvtanfolyamra jártam, 6-9-ig, máskor meg edzőterembe, csoportos edzésre 7-8-ig. Jó kis társaságok jöttek össze mindig, jól telt az idő együtt. 47/N
2018. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosem voltak barátaim, úgyhogy mindig kénytelen voltam egyedül feltalálni magam.
2018. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Életem nagy része így telt. Olvastam, rajzoltam, foglalkoztam az állataimmal, szóval én tök jól elvoltam magammal. Ja és nem, nem gáz egyedül moziba menni.
2018. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Sosem voltak barátaim. Internet, videó, sorozat, filmnézés, autovezetés, szerelés, ezekkel töltöm az időm.
2018. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!