Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mivel töltöttétek a 20as...

Ti mivel töltöttétek a 20as eveiteket?

Figyelt kérdés

22 vagyok, fogalmam sincs hogy mit kezdjek az életemmel, talán depresszió is közre játszik de alapvetően motivált vagyok nagyon. Mégis úgy érzem nem jutok előre, nem halad az egzisztencia építésem.


Eközben ha körbenézek, mindenki nagyon pörög, buliznak utaznak, divat, Facebook. Lassan alig vannak olyan ismerőseim akik nem szívnak füvet vagy kólát. Azt érzem mindenki a maximumot akarja ki élvezni az életből így huszonévesen, én meg csak vagyok mint egy befőtt és nem jutok egyről a kettőre. Ok meg mégis jutnak miközben nem agyalnak ezerrel.


Tinektek milyen tapasztalataitok / emlékeitek vannak?


Nem szeretnek elítélni senkit sem a mai korosztályt sem pedig azt hogy ma nem lehet igazán a tömeg részének lenni ha nem fuvezel vagy hasonló. Csak szimplán elhagyott am érzem magam pedig emberek vesznek körbe. Ti mit tettetek / tennétek a helyemben ?


2018. jún. 26. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Semmi értelmeset nem csináltam. Vagy munkanélküli voltam vagy gyári munkas. Akárcsak most.
2018. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerencsére a húszas éveimben nem volt fb, és nem volt mindenki ennyire rákattanva a netre, persze használtunk naponta, de főleg munkára, és mellette csetelésre, ismerkedésre.

Mindenfélét csináltam. Dolgoztam, továbbtanultam. Volt pár év, amikor buliztam is sokat.

Csak tettem a dolgom és minden jött magától.

Lehet, hogy túlagyalod az egészet.

2018. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Kockultam és húztam az igát.
2018. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Még benne vagyok, idén leszek 27. Én a 20. szülinapom után egy hónappal férjhez mentem, lediplomáztam, dolgoztam, szültem, most várjuk a második babánkat. Sosem érdekelt a bulizás, pia, cigi, drog, rövid kapcsolatok. Én családot akartam és szerencsére hamar meg is találtam a férjem. 😊
2018. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Én kipróbáltam az ún. dolgozást is. A facebook-ot nem, mert nettó időpazarlás, a divatot sem nagyon, a bulizást meg csak úgy módjával. Nem szívtam sem füvet, sem kólát, bár azt nem tudom, hogy lehet szívni. Jók voltak a 20-as éveim. :)
2018. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

18-22: fősulira jártam, annyira nem érdekelt, csak az elsőként bejelölt egyetemre nem vettek fel, meg ki akartam próbálni, milyen külön élni szülőktől.


22-23: sikertelen munkakeresés, elvégzek egy OKJ tanfolyamot, ami érdekelne, csak hülye vagyok hozzá, de legalább emberek közt vagyok, kicsit oldódik az antiszoc hozzáállásom.


23-27: netes kockulás meg otthonról végzett netes melók, ahhoz nem rossz kereset, hogy otthon ellegyek. ha körülnézek, mit csinálnak a velem egyidősek közül azok, akik nem a neten kockulnak egész nap, többnyire azt látom, hogy "életnek" a bulizást meg piálást nevezik, ez még kevésbé tűnik érdekesnek, mint a neten kockulás.


27-től: hirtelen ötlet hatására jelentkezem arra az egyetemre, ahová eredetileg is akartam menni, fel is vesznek. albérlet, másik város, egyetem, továbbra is szabadúszó melók otthonról.


ma: több barátom van, mint huszonéves koromban összesen, jól keresek, külföldi utazások, stb. alapvetően 30 fölött nyílt ki előttem az élet, későn érő típus vagyok :)

2018. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
4-est nem tudom, miért pontoztátok le, ő is a kérdésre válaszolt. az igaz, hogy annak van igazán nehéz dolga, aki se a "haverok, buli, pia", se a "fiatalon dolgozni kezdek és családod alapítok" scriptet nem akarja követni, mert az emberek fejében ez a kettő létezik, de attól még rendesen válaszolt.
2018. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
20-22 évesen hasonlóan gondolkoztam, mint te. Az érdekelt, hogy mit gondolnak mások rólam. Ment a FB 1000-rel, ment a bulizás, a sok kaland....a lényeg az volt, hogy megfeleljek a társaságnak, amiben voltam. Aztán összejöttem valakivel, még mindig a társaság véleménye érdekelt, viszont már nagyon távolodtam el tőlük. Ez nagyon fájt. Szakítottam a párommal (egyéb okok miatt), megpróbáltam visszakerülni ebbe a társaságba, de már mindenki máshogy viszonyult hozzám. Éreztem, hogy már nincs igazán ott helyem. Aztán rájöttem, hogy én marha miért a társaságnak akarok megfelelni? Miért nem saját magamnak? Ezek után már jártam össze velük. Nem hívtak, én sem kerestem őket. Azt csináltam, amitől boldog voltam, nem érdekelt már a társaság, a buli, a facebook és főleg nem mások véleménye... 2 éve összejöttem a jelenlegi párommal. A mostani hétköznapjaink munkával telnek és a házunkon dolgozgatunk. Ez a fajta élet biztosan nem tetszene a "társaságnak" (ők a mai napig buliznak, isznak...jah, és a legtöbbjük otthon él a szüleivel. A megkeresett pénzüket a hétvégén elb@sszák, ahelyett, hogy önállósodnának...), de engem ez már kicsit sem érdekel! Én így vagyok boldog :) Remélem, az írásomból átszűrődött hozzád az üzenet :)
2018. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:

Egyetemre jártam és mellette éjszaka dolgoztam. "Szabadidőmben" nyelvet tanultam, elkezdtem sportolni. Még benne vagyok a 20-asban, mostmár dolgozok.

Találnod kéne valamit ami leköt. Tanulsz még vagy dolgozol? Hobbid van? Vagy bakancslistád, bármi?

2018. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetem, buli, mindenfele ez meg az... :) de 26 evesen vagtam bele sajat vallakozasba... 5 ev tavlatabol mar banom, hogy nem elobb. Ha valamit tanacsolhatok az az, hogy ne varj a sult galambra es mielobb kezdj kuzdeni az almaidert. Minel fiatalabb korban kezded el, annal nagyobb a valoszinusege hogy sikerul. Ha meg nem, jo elettapasztalatod lesz, es ha meg ez sem eleg tartalmas eletet elhetsz ami egy fajta elegedettseget okozhat (ami a depi ellentetje).
2018. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!