Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van közöttetek olyan, akinek...

Van közöttetek olyan, akinek magyar levelezőtársa van és eddig még sosem találkozott vele?

Figyelt kérdés
Van egy mondhatni ismerősöm, akivel másfél éve többnyire naponta beszélek neten, de még sosem találkoztam vele. Valahogy nem is hoztuk fel még eddig sosem, hogy találkoznunk kéne. Mindketten Magyarországon élünk, viszont megvan a magunk élete, és ez mintha így elég is lenne. (Mielőtt valaki megkérdezné, nem a neten éljük az életünket, a barátaink is hús-vér emberek, akikkel gyakran találkozunk, dolgozni is bejárunk, stb. Szóval nem azért alakult ez így, mert beszorultunk a virtuális világba. :) )
2018. nov. 11. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem van pár ilyen. :D
2018. nov. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen barátom. Itt ismertem meg ezen az oldalon.
2018. nov. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen, már 5 éve beszélgetünk szinte napi szinten.
2018. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen volt, egy közös ismerősünk hozott össze minket, mert ő ugyanabba az élethelyzetbe került, mint én néhány évvel korábban, és sok praktikus tanáccsal tudtam segíteni. Heti szinten beszéltünk Messengeren, többször szóba került, hogy találkozhatnánk személyesen, végül egy év után sikerült. Mostanában ritkábban beszélünk, találkozni nem fogunk, mert én nagyon messzire költöztem tőle, de a barátnőmként szoktam utalni rá. (Mindketten nők vagyunk.)

Nem vagyok már tini, jobban szeretem a kapcsolataimat személyesen intézni, de ez egy jól sikerült dolog volt.

2018. nov. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!