Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek belefér olyan...

Szerintetek belefér olyan embertől szerelmi tanácsot kérni akinél beprobálkoztam de nem akarta és csak mondhatni barátként nézünk egymásra? Egész sok mindent megszoktunk beszélni egymással.

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 22:32
 1/6 anonim válasza:
Aha
2018. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, én még az exemnek is adok tanácsokat a barátnőjével kapcsolatban. (Barátok maradtunk szakítás után, nagyon kedvelem és tisztelem amiatt, hogy milyen ember és látom hogy a barátnője jó hatással van rá, tehát segítek. Nekem is kapcsolatom van, tehát nem félreérteni ám)
2018. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Akinél bepróbálkoztál az azért barátságos veled, mert senkinek sem hiányzik az, hogy bárkit is vérig sértsen. De nem elegáns visszaélni ezzel.
2018. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem akkor nem hívogatna el 2 hetente ide oda amoda
2018. nov. 14. 23:29
 5/6 A kérdező kommentje:
ha csak ezért lenne barátságos velem
2018. nov. 14. 23:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Am köszi az eddigi válaszokat de jöhetnek még :)
2018. nov. 15. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!