Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez elképesztő most veszem...

Reina de Corazones kérdése:

Ez elképesztő most veszem észre lehet a dolgokat. Rövid bevezetőként annyi, hogy a volt legjobb barátom és én hosszú szünetet tartottunk üzi és tali nélkül egymással. Szerintem az én hibámból kifolyólag. Mert akkor másba voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Egy ideje megint rendben van minden egyedül nem taliztunk.Tegnap nehezen kaptam levegőt mikor megláttam képen más lánnyal.Am üzi meg komment válasznál nekem ott a szivek meg a puszik stb tölle.Beleszerettem?

2018. márc. 26. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak rosszul érintett, hogy mégsem te vagy a szívek királynője.:D
2018. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

“legjobb barátom”

barátok nem üzekednek egymással, tudod.

2018. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért irtam legjobb barátom mert nem járunk,nem irthatom pasim mikor nem az.Am. mármegint rossz helyre teszik egyesek a hangsúlyt.Az a gond,hogy nem értem azt hogy mi történik.Ő újból valami képpen itt van melettem.Még nem taliztunk csak irkálunk nemrég óta,de valahogy mintha még érezne valamit az üzi és komment válaszaiból kivéve.Valakivel vszont egy képen láttam(vmi csajjal) és rosszul esett,mintha nehezebben kaptam volna levegőt.Azt hiszem szerelmes meg féltékeny is vagyok.Ő is szingli mint én.Remélem nem tetszik neki az a csaj.V lehet azért teszi ezt mert tudja h nézegetem az Insta story-át és féltékennyé akar tenni mint én ahogy tettem őt 2 - éve?
2018. márc. 26. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy mi nem tudjuk a teljes történetet.De mivel a legjobb barátod szerintem nem furcsa,hogy "puszi meg szív emoji" mert hát ezek csak hangulatjelek,nem jelentenek szerintem semmit,és hát te tudod csak megmondani,hogy beleszerettél vagy sem,lehet csak fellángolás.
2018. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 évig nem is hallotuk egymást se nem láttuk,az év legelején folytattuk de akkor még elég hűvös volt a duma(csak esetleg 1-1 mosolygós emoji).Később mikor úgymond reagáltam a Messenger-re feltöltött képére(Messenger story) emoji-val aminek sziv van a szemei helyett akkor ő puszi emojit küldött és azóta jobb a helyzet köztünk.
2018. márc. 27. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. jún. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!