Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Történt már veletek ilyen...

Történt már veletek ilyen vagy ehhez hasonló?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó és közeli barátotok. Sajnos összevesztetek/elhidegültetek egymástól. De a sors mégis úgy hozta, hogy később ismét kibékültetek vele és újra jóban lettetek. Ha volt veletek ilyen, légyszi, írjátok le, mi volt :))
2018. nov. 17. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A sült galamb nem repül csak úgy az ember szájába.Ha egy baráttal megromlott a viszony,de hiányolod akkor nem arra kell várni hogy a sors elhozza a kibékülést.Megkeresed,és kibékülsz.Ilyen egyszerű.
2018. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régebben történt hasonló, csak annyi különbséggel hogy az elhidegülés után nem volt békülés, pedig csak egy félreértés okozta a veszedekést ami után nem beszéltünk többet. Évek után sajnáltam hogy a büszkeségem miatt nem rendeztük a dolgokat, de ennyi idő után már nem is volt lényeges, az élet más utakra sodort minket. Viszont most van egy személy aki fontos nekem, úgy érzem eléggé elhidegültünk kimondatlan dolgok miatt, szeretném megbeszélni vele a dolgokat, de félek hogy csak rontani fogok a helyzeten.

Szóval nekem nem sok jogom van magyarázni ezek után, de hidd el, ilyen esetben mindig jobb ha tisztázzátok a dolgokat.:)

2018. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!