Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Barátkoznátok egy...

Lányok! Barátkoznátok egy önbizalom hiányos fiúval?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nincsenek barátaim. Fiúkkal nem tudok barátkozni :(


Lányok barátkoznátok egy érzékeny, magányos sráccal? :(



2018. nov. 26. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze... Hacsak nem akarna barátságon kívül mást.
2018. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
De, a pátyolgatás mellett mást is akar. Azért van itt. Én kerülöm az ilyeneket, egyrészt mert fárasztóak másrészt mert nem férfiasak.
2018. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, barátkozni bárkivel, aki úgy bánik velem, hogy megérdemelje. (Mármint pl. ne használja ki, semmi extra vagy teljesíthetetlen.)
2018. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze, csak is azért barátkoznék mert ,,többet szeretnék"...


E miatt nem barátkozom lányokkal se... :(

2018. nov. 26. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is érzékeny vagyok, s nem értem meg magam az átlag "foci-pia-csajok" srácokkal. Ha lenne kedved megismerkedni, írj!

26f

2018. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Azért nem haverkodsz fiúkkal mert ilyen mimóza vagy és azt hiszed, hogy ezt kedvelik az emberek pedig nem, legfeljebb elviselik. Szerinted ki akar barátkozni egy érzelmi ronccsal? Majd a lányok? Miért is? Inkább faragj férfit magadból, azzal még mész is valamire az életben, ez a :(((( jelek egymás után meg az "érzékeny fiúcska vagyok nincsenek barátaim engem mindenki bánt" szerinted milyen? De őszintén.
2018. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5

Ti most melegek vagytok? Egy férfi nem fociból meg piából áll. Majd egyszer nézzetek utána.

2018. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem, mert az ilyenek energiavámpírok, és fárasztó állandóan pátyolgatni. Az ilyet nem lehet felemelni sehogy sem, inkább ő húz le magához, azt meg aztán végképp nem.
2018. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!