Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék új emberekkel...

Hol tudnék új emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

A kérdés talán nem is igazán rám irányul, hanem az öcsemnek kéne új emberekkel ismerkednie, de nem igazán megy neki, és nekem sincs olyan sok ismerősöm, őket meg ismeri, de nem igazán lóg velük, szóval igazából csak én vagyok neki.

Viszont most egy elég nehéz dolog van az életében amin nem tud túl lépni és mivel nincsenek is barátai, akik támogassák, így nehezen fog menni neki, mert hiányolja őket. Privatban reszletezhetem az egészet, hogy mi történt.

Én amennyit tudok vele vagyok, de én sem tudok mindig rá figyelni, ezért nem lenne rossz még néhány ember.

Hova tudnám vinni, ahol ismerkedhetne? Egyedül nem menne, de én elkísérném, viszont tényleg nagyon szüksége lenne erre.

21L

Ja igen, az testvérem 19 éves.


2018. nov. 26. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha menni nem akar sehova, akkor esetleg a neten keressetek olyan csoportot, társalgó oldalt, ahol a ti környéketeken élők beszélgethetnek egymással. Ott biztosan talál majd pár szimpatikus embert, akikkel később találkozhat is, mivel a közelben laknának.
2018. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott próbált egy időben különböző facebook csoportokban, de nem igazán járt sikerrel, ezért gondoltam, hogy ideje lenne a való életben próbálkozni.
2018. nov. 27. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Van valami hobbija esetleg?
2018. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!