Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek meg fog valaha...

Szerintetek meg fog valaha bocsátani a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Na szóval leírom a teljes sztorit. Tavaly a gimi első napján megismertem egy nagyon cuki srácot. Egyedül álltam mert senkit sem ismertem és féltem nyitni az osztálytársaim felé. Odajött hozzám és bemutatkozott. Elkezdtünk beszélgetni és kiderült hogy nagyon jól megértjük egymást. Rövid idő alatt nagyon jóban lettünk és félévre már a legjobb barátom volt. Szinte össze voltunk nőve. Beszélgettünk meg barátkoztunk más emberekkel is de mindig visszatértünk egymáshoz. Nyárig minden oké volt.A szünetben nem sokat találkoztunk, de rengeteget beszéltünk messengeren. Szeptemberben viszont kezdtek elromlani a dolgok. Egyre többet volt másokkal, velem pedig alig. Én iszonyat féltékeny lettem. Féltem hogy rájön h találhatna nálam jobbat is. És görcsösen próbáltam megakadályozni. Volt egy lány, aki nagyon rá volt mászva. Például minden órán beült a helyemre, ami a legjobb barátom mellett volt, szünetekben is mindig együtt lógtak. De a barátom váltig állította hogy ő nem kedveli csak nem akarja megbántani. Én erre olyanokat hazudtam a lánynak hogy a legjobb barátom nem bírja őt, meg hogy azt akarja hogy békén hagyjon minket. És a lány megértette, viszont kiderült a dolog, de a bestim csak annyit mondott hogy ő rám nem haragszik, meg hogy megbocsát, de többet ne csináljak ilyet. Megígértem hogy megváltozom, de sajnos emellett sok más dologban is hazudtam neki. Hasonló okok miatt. És már annyira belegabalyodtam a hazugságaimba hogy nem tudtam megváltozni mert féltem hogy kiderül és hogy elveszítem. Volt egy sulis esemény, amin elmondtam neki valamit ami komolyan kiborította. Azt hogy nekem tetszik a testvére. Jajj igen azt tudni kell hogy van egy ikre, akivel én kb 6-szor találkoztam eddig. És tudom hogy most ez fura lesz, de én a bestim személyisége és az ikre külsejébe voltam szerelmes. Azt mondta rá hogy ettől nem fog változni semmi meg h még mindig a legjobb barátjának tart. Viszont az este hátralévő részében került és nem szólt hozzám. Pár napig én is kerültem őt, időt hagyva neki hogy feldolgozza. Aztán meguntam és írtam neki hogy mikor beszélunk ujra. Erre válaszolta hogy csak azt akarta mondani hogy már nem tart a legjobb barátjának emiatt, mert hogy furának tartja meg nem akarja hogy én a testvérét lássam benne, mert ők két külön személy. Én megkérdeztem hogy túl tud e lépni rajta valaha, azt mondta igen. Én mondtam hogy jó, hagyom hogy átgondolja, és amikor késznek érzi magát akkor majd megint beszélünk. Megint nem beszéltünk két napig. Majd engem már kezdett zavarni hogy nem szól hozzám, és dühös lettem rá. Ma kaptam egy fura uzit az egyik közös barátunktól, amiről kiderült hogy a bestim elvette a telóját és arról írt. Erre én letámadtam h ne irogasson már ilyeneket. Hirtelen láttam hogy kitörölte a beceneveinket messengeren. Megkérdeztem hogy mi történt, erre mondta hogy már nem akar többe a barátom lenni. Kérdeztem hogy miért, azt válaszolta hogy nagyon sokszor átvertem már, és már nem bírja. Én ezeket már nagyon nagyon nagyon megbántam. Tényleg, még életemben nem bántam meg semmit ennyire. Írtam neki egy szánalmas levelet, amiben magamat savaztam és próbáltam elmondani hogy mit miért tettem. És persze nagyon sokszor bocsánatot kértem. Megkérdeztem hogy tud e adni egy utolsó esélyt hogy újrakezdjük de nem válaszolt. Nyugodtan elítélhettek, megértem mert szörnyű dolgot tettem. Tudni kell a bestimről (igen én még mindig úgy szeretem) hogy egy csupaszív, kedves, megértő és vidám srác. Mindig mindenkihez van egy kedves szava, es aki csak kéri annak segit. Nagyon megbocsátó, és mindenkiben a jót látja. Aranyból van a szíve és a legjobb ember akit ismerek. És én kihasználtam a megbocsátását meg a szeretetét. És most abszolút megértem hogy gyűlöl. De én még mindig nagyon szeretem őt és képes lennék érte bármire. Ti mit tennétek a helyemben? Én nagyon szeretném újraépíteni azt a romot ami a barátságunkból maradt. Szerintetek van még esély rá hogy megbocsat? Minden választ nagyra értékelek. Es köszönöm hogy végigolvastátok. 🙂

2018. nov. 29. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem neki is van egy ilyen tudat alatti félelme, hogy valaki a testvérét jobban fogja szeretni, mint őt. Ezzel beletapostál a lelkivilágába.

Gondolom, valamennyire vonzódik/vonzódott hozzád, mint nőhöz, de túl bonyolult (negatív értelemben) voltál.

Talán az lenne a megoldás, ha kicsit megpróbálnál visszavenni, normálisan viselkedni, és időt hagyni neki.

2018. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hazug embereket senki sem szereti. En megertem a sracot. En sem baratkoznek veled. Szerintem ne is nyaggaad ezzel,mert csak rosszabb lsz. Hagyd aztan ha megis valtozik a velemenye majd szol de itt ez csak rajta mulik
2018. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!