Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Heterosexuális lány vagyok,...

Heterosexuális lány vagyok, de szeretnék egy meleg fiú barátot. Fiuk, nyitottak vagytok ilyenre, vagy inkább hanygolandó téma?

Figyelt kérdés

Oké,ez így lehet hogy furán hangzik,de a lényeg hogy szeretnék egy olyan fiú barátot,akivel tudok úgy beszélgetni,hogy az ne arról szóljon hogy az egyikünk többet akar másiktól mint barátság.

VISZONT! Kint élek német országban,úgyhogy főleg csak online tudnánk beszélgetni. Légyszi csak normális válaszokat.



2018. dec. 2. 16:02
1 2
 11/17 anonim válasza:
69%
Én is meleg vagyok 22 éves. Írj ha gondolod, bár nem tudom tisztába vagy-e vele hogy nem minden meleg lányos(sőt szerintem 50-50 arányba vannak a feminim és maszkulin vonásokkal rendelkezőek - ha a transzszexuálisokat nem ide számítjuk), pl. én sem és a lányos srácok nekem nem is jönnek be. Azzal mondjuk nem értek egyet hogy csak a heterokat vezérli a farkuk, szerintem a férfiakban alapból (legyen homo vagy heteroszexuális) dominánsabb a fizikai vonzalom. Szóval elhiheted a homoszexuális srácok is eléggé szex orientáltak, csak attól tényleg nem kell félj hogy rád hajtunk, mert sajna, bármennyire is könnyebb lenne az élet, nem áll fel a lányokra.
2018. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A meleg barátokban pont ez a jó egy heterónak.
2018. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%
"vagy nem kéne mondjuk kihívóan viselkedni, és akkor nem kezelne senki se tárgyként? ://" Soha életemben nem viselkedtem kihívóan, mindig tartottam a férfiaktól mióta kislány koromban megerőszakoltak. Hát lehet hogy tényleg kisugárzás kérdése lehet, nyilván a homlokomra van írva hogy "kihasználható" " lenyomható, balek"
2018. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
84%
A kommentek legnagyobb része elég szánalmas. Kedves kérdező, ha Te úgy gondolod, hogy szeretnél meleg fiúkkal ismerkedni, akikkel megtudod beszélni a dolgaid, mindennapjaid, tanácsokat tudsz kérni, adni vagy eljut egy olyan szintre az ismerettségetek, hogy barátok lesztek már megérte a kérdés feltevése. A heteró srácok és a meleg srácok között lelkiekben ezerszer más a helyzet. Lelki okokat értve nekünk nehezebb, megértőbbek, elfogadóbbak vagyunk legtöbb esetben. Egy heteró fiúnak nem az lesz valószínűleg a legnagyobb baja, hogy nem tud teljes értékű életet élni, hogy a párjával boldogan tudnak együtt lenni bármiféle megvetés vagy rossz szó nélkül. Az elfogadás eleve itt kezdődik és ez is egy olyan folyamat lehetne (emlátia); meleg fiúkkal szeretne ismerkedni és én teljes mértékben megértem. Az olyan fiúk, akik érzékenyebbek (sok mindent megélt, pedig még fiatal...) ezerszer másabb barátságot adnak egy lánynak, ami egyébként különleges is lehet, mert a fiús oldala megvan a legtöbb melegnek, de mégis sokkal mélyebb egy - egy beszélgetés, mint két lány vagy heteró fiú és lány ,,barátságban”. Tisztelet a kivételnek.
2018. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
*elnézést -> empátia
2018. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Nekem írhat bárki nyugodtan, ha szeretne barátkozni :) 19/f/m
2018. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Meleg srác vagyok, nyitott vagyok barátkozásra. :)

Budapesten élek.

2019. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!