Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek van igaza? Szerintetek...

Kinek van igaza? Szerintetek jogosan akarok küldeni csomagot neki?

Figyelt kérdés
3 éve megismertem egy nagyon kedves ismerőst Amerikából és egy éve elkezdtünk egymásnak csomagokat küldözgetni, szülinapra, karácsonyra stb. Azonban most szülinapomra nem érkezett meg időben a csomagom, amit ő küldött, mivel Kalifornia államban az erdőtüzek miatt nem kézbesítenek semmit, vagy lassan dolgozzák fel a feladást. Ezt mondta a posta, amikor felhívta a postát. Ugye most már tervezzük a karácsonyi ajándékokat és itt jön a csattanó... Édesanyám azt mondta, hogy addig nem küldhetek semmit neki, ameddig nem jön meg a szülinapi csomagom, mert hogy én is küldtem neki szülinapjára, de ő "nem küldott semmit", pedig mikor vásárolt szülinapomra, beszéltünk is, hogy milyen édességet vegyen meg stb. Tehát tudom, hogy küldött, de az erdőtüzek miatt késik... Ezt azonban hiába mondom anyumnak, nem hiszi el. A szóban forgó ismerős viszont már meg is vette nekem a karácsonyi ajándékokat és én rosszul érezném magam, ha nem tudnék semmit küldeni, mikor ő már megvett mindent és nem kis értékben... :/ Szerintetek kinek van igaza? Mit tegyek?
2018. dec. 6. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen neked, küld el neki az ajándékot
2018. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy 18 éves vagyok, ezért kénytelen vagyok anyagilag a szüleimre számítani (zsebpénzt nem kapok), szóval kíméljetek a gyűlölködéstől. :)
2018. dec. 6. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Kaptál már tőle csomagot?

Mivel anyagilag nem vagy független, így szerintem anyukáddal beszéld meg,hogy neked ez fontos, jóbarát az illető.

2018. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezelőtt mindig jött csomag, minden szülinapomra meg néha csak úgy is... Most is feladat, csakhát a tűzvész miatt nem dolgozzák fel a csomagot. És nem enged belőle anyum... :(
2018. dec. 6. 18:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Feladta a mostani szülinapi csomagomag*
2018. dec. 6. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem szeretnék bunkó lenni,de esetleg olyan az anyagi helyzetetek, ami miatt anyukád így reagál?

Vagy csak bizalmatlan?

2018. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Neked. Küldd el.
2018. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 - Nem, azzal most jelenleg nincsen probléma, nem voltál bunkó ne aggódj! Nwm tudom ki szavazott le.
2018. dec. 6. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyudnak.
2018. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!