Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Flp-nél ha forgalmazni akarok,...

Flp-nél ha forgalmazni akarok, akkor mindenképp meg kell venni a 150ezres kezdő csomagot?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megvenned, csak a minimális vásárlás árán kell regisztrálnod. Hamarosan viszont változni fog, és ahhoz, hogy forgalmazd meg kell majd venned. Két dolog szokott lenni, azért erőlteti rád a szponzorod, mert nagyot kaszál rajtad, viszont neked is megéri mert egyből két pontos vagy és magasabb a jutalékod, csak ezt két hónap alatt is ellehet érni, ha értékesítesz két pontnyit, amit egyébként simán meglehet csinálni, én fél év alatt jutotam el a Supervisor szintre ami 25 pont, és két hét alatt eladtam 2 pontnyi terméket, igy meg lett az assistant supervisor is.
2017. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
irtam uzenetet
2017. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek: az FLP a Forever Üzleti Partnerek számára nem a termékek eladásáról szól! Ezért is változtatták meg a korábbi "Termékforgalmazó" elnevezést.


Egy Forever Üzleti Partner munkájának a nagy része azután(!) esedékes, hogy valaki az ő ajánlására(!) megvett egy vagy több terméket a cégtől(!).

2017. aug. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel még nem látok bele, ezért kérdezek. De másképp fogalmazom: ahhoz, hogy forgalmazó lehessek, mindenképpen két hónap alatt kell megcsinálni a 2cc-t?
2017. aug. 24. 06:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár most elvileg változott a szabály és meg kell venni a két pontos dobozt.
2017. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!