Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy nem kellett volna...

Lehet, hogy nem kellett volna együtt táncolni?

Figyelt kérdés

Most volt a szalagavatónk kb. 2 hete, és én a legjobb fiú barátommal táncoltam, mert felkért. Előtte is folyton együtt lógtunk, vagy már a 7. éve, ő az, akit mindig érdekel, mi van velem, meg jól érezzük együtt magunkat. Eddig sosem fordult meg a fejemben, hogy többet érzek iránta, viszont a tánc után mintha valami megváltozott volna. Egyrészt többször láttam, hogy a melleimen legelteti a szemét, másrészt eléggé élveztem, mikor hozzám ért, pl. tánc közben megfogta a derekam. Ugye a suliban is padtársak vagyunk, és hiányzik, hogy hozzám érjen meg németórán páros feladat volt és hirtelen rám tört ez a fú de megcsókolnálak érzés.

Szerintetek ez most mi? Szeretem vagy csak a túl sok tánc miatti kontaktus okán van ez? Kicsit összezavarodtam. :/


18/L


2018. dec. 11. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik elkezdtél barátságnál többet is érezni. Sokaknél hosszú barátság közben,előfordul,nem meglepő. :) ne stresszelj rajta,és ha úgy veszed észre,hogy a barétodnak sem vagy közömbös ilyen téren,akkor beszélj vele. Ha igazán a barátod,vels biztos megtudod :) hajrá
2018. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vannak még kitartó srácok..hogyne lennének
2018. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy voltam, csak én egyetem alatt a legjobb haverommal. Később összejöttünk és azóta is együtt vagyunk
2018. dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!