Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan állítsam le a tankörtár...

Hogyan állítsam le a tankörtársamat? Bulgáriában tanul és azt mondta, h neki bolgár nő lesz a barátnője, nem magyar. Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Sztem magyar lányok között is akad nagyon sok normális értelmes. Meg sztem sokkal szebbek a magyar lányok. Nem kell ezért másik országból összeszedni nőt mégha ott is tanul.. Én is pasi vagyok a legjobb haverja.. De nagyon zavar, h figyelmen kívül hagyja a magyar lányokat, pedig lenne náluk esélye..
2018. dec. 14. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kozmikus szabad akarat.


Információval ellátni van jogod, kontroltt gyakorolni felette nincs.

2018. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
33%

Amikor nyelvet tanul az ember, vagy új kultúrát ismer meg, és nagyon tetszik neki, akkor felvetődnek benne ilyen gondolatok, ez velem is így volt hasonló helyzetben. Viszont volt olyan, hogy valaki már első látásra szimpatikus volt, és konkrétan magyar volt az illető, ha ilyen van, onnantól kezdve már nem kezd el azon gondolkozni az ember, hogy milyen nemzetiségű a másik, és az alapján el kellene-e hívni randira, vagy sem. Szerelmes úgyis abba lesz az ember, akit a sors szán neki. Nekem úgy néz ki, most is alakul valami, de egy olyan külföldivel, akinek nem ismerem még a nyelvét és a kultúráját, pedig eddig mindig azt képzeltem el, hogy abból a pár országból lesz majd valaki, amikről már elég sokat tudok, de nem, szóval ezt hiába dönti el valaki, a végén úgyis az lesz belőle, ami neki meg van írva.


L

2018. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azigen :D azért mert téged ez zavar még nem fog rád hallgatni. Azt választ magának akit akar ebbe nem szólhatsz bele. Ha neki bulgár kell akkor az kell kész. Te meg keress akkor magyart.
2018. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy itthon is vannak bolgár lányok :)
2018. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es jól mondja. ;) hazajöhet, várjuk! :D
2018. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
nekem sem kellene magyar nő, teljesen megértem.
2018. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem édes mindegy? XD
2018. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a gondjaidat.
2018. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne állítsd le! Semmi közöd más párválasztásához. Törődj inkább a saját pároddal (már ha van), minthogy beleszólj mások életébe!
2018. dec. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
A haverodnak rohadtul igaza van. Egyrészt a szláv nők iszonyatosan szépek tudnak lenni, szebbek mint a magyarok. Másrészt a magyar nőknek akkora egója van a hatalmas semmire, hogy az hihetetlen. Ha egy legjellemzőbb szóval kellene leírnom a magyar nőket, akkor az a gőg lenne. Sokkal jobban jár egy aranyos bolgár lánnyal.
2018. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!