Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magyar -...

Mi a véleményetek a magyar - bolgár barátságról?

Figyelt kérdés

Sajnos kevesen ismerik a két nép közötti barátságot...


- Hasonló a történelmi hátterünk

- Egy törzsbe tartoztunk a honfoglalás előtt

- Továbbá mind a magyar, mind a bolgár parlament egyhangúlag szavazta meg Október 19-ét, a magyar-bolgár barátság napjává



2017. szept. 16. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Hmm, csodálatos.


Nagy kár, hogy ami bolgárt én ismerek, azok olyanok, mint az állatok...

2017. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2017. szept. 16. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem csodálom, hogy Viktorék megszavazták. Hiszen éppen az a céljuk, hogy Magyarországot a bolgár állapotok felé kormányozzák.
2017. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem tetszik egy félig bolgár lány...... de kár hogy csak barátság van köztünk :(0
2017. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én örülök neki hogy végre barátkozunk is nem csak gyűlölködünk.
2017. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Én nem tudtam róla.
2017. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Már csak az a kérdés,hogy életszínvonalban mi értjük e utol a bolgárokat hamarabb,vagy ők minket:D
2017. szept. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A szocializmusban a bolgár tengerpart számított a legkönnyebben elérhető homokos partnak, emiatt aki tehette, legalább egyszer mindenképp eljutott oda. Persze, ez ma is így van, de ma már sokkal inkább az olcsósága miatt.


Én mikor Bulgáriában jártam, és megtudták, hogy magyar vagyok, mindig sokkal kedvesebbek lettek hozzám, és az itthoni felnőttek/nyugdíjasok körében is több embertől hallottam, hogy nagyon jól érezte ott magát.



Ettől függetlenül én nem tudok egy olyan kialakult barátságról, mint ami pl. a lengyelekkel, vagy a finnekkel van.

2017. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!