Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van-e köztetek, aki elmúlt...

Van-e köztetek, aki elmúlt 25-30-40 éves, és nem talált hozzá közel álló barátot?

Figyelt kérdés
Valószínűleg introvertáltak között jellemző az ilyesmi.
2018. dec. 29. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Èn, de nincs is ra szüksègem.
2018. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Másfél barátnőm már van, nekem többre nincs energiám, se szükségem. Talán még egy társ hiányzik (azt hiszem) vagyis legalább annyira szeretnék társat, mint amennyire nem. :-/
2018. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én.

Jó lenne nagyon egy barát akinek én is annyit jelentek amennyit ő nekem. Akiben megbízok, akinek elmondhatom ha öröm vagy bánat ért.

Voltak barátaim, de mikor azt éreztették velem, hogy én nekik csak egy vagyok a sok közül, van jobb, fontosabb barátjuk nálam, akkor el kezdtem velük távolságot tartani és szép lassan leépültek a kapcsolatok. Most már senkim nincs. Legutóbbi barátság azért ért véget, mert jött egy másik barát aki ugyanabba a faluba lakott ahol az illető és könnyebben össze tudtak járni.

Pedig ezért a barátért sok mindent megtettem, még egy jó munkahelyet is szereztem neki, amit sajnos nem tudott megbecsülni.

Bocs, hogy ezt így mélységében fejtettem ki.

Ne érts félre nem itt keresek barátot. Az igazi életben kellene rátalálnom valakire.

2018. dec. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az igazi életben annyira kicsi az esély, hogy szinte lehetetlen, mert ilyen emberből kevés van, és azok sem barátkozósak.

Te lány/fiú vagy? Milyen korú?

2018. dec. 30. 11:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez az "egy a sok közül" nagyon gyakori, mert a legtöbb embernek sok barátja van, így nem jelent nekik olyan fontosat egy-egy.
2018. dec. 30. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
25 és 30 között vagyok. Általánosban voltak barátaim, aztán minél idősebb lettem, annál jobban fordultak át ellenséggé vagy romlott meg a viszony. Felső tagozat óta nem voltak barátaim egy pár hónapos időszakot leszámítva, amikor egy embert a barátomnak tekinthettem. Ekkor már 20 felett voltam. Ez a kapcsolat megromlott, azóta a rokonságon kívül senkim nincs. Mindig szerettem volna ismerkedni, ám sosem találtam és manapság sem találom a módját. Nekem ez nem megy.
2018. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj, de átérzem a helyzeted, én is így éreztem. Milyen korú és nemű vagy?
2018. dec. 30. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy volt... Egy nagyon közeli. Ami megszakadt. Azóta nincs más, és nem találom a helyem ilyen téren.
2019. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!