Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok magamnak fiú barátot...

Nem tudok magamnak fiú barátot szerezni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sok fiú barátom volt de mindegyikel vége lett mert elkezdtek többet érzeni

Ez kb 7x megtörtént és most is történt egy eset és így vesztettem el az egyik legjobb barátomat://

nem vagyok szép lány,sovány vagyok nagyon,se mellem se seggem,szóval nemtudom miért történtek ezek

Mit tegyek hogy legyen egy olyan fiú barátom akivel tényleg csak barátok vagyunk?

Vagy hagyjam a fiú-lány barátságokat?



2018. dec. 30. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden a külső, ugye tudod? Lehet, hogy olyan belső tulajdonságaid vannak, amik másban nincsenek. A külsőd sem lehet vészes, csak önbizalomhiányos vagy, mert csak valami oka van, hogy vonzódnak hozzád.


Nekem utoljára általános iskolában volt utoljára igazi fiúbarátom, azóta inkább csak haveri viszonyaim vannak. Ha megtartom a kellő távolságot, akkor nem szeretnek belém (vagy legalábbis nem próbálkoznak be), így nincs sérülés egyik részről sem. Bár való igaz, hogy hiányzik egy igazi fiúbarát (a lányoknál csak a kavarás van állandóan).

2018. dec. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy valakit a barátomnak tartsak alapvetően két tényezőnek kell megvalósulnia:

- Kedveljem az illetőt

- Bizzak benne


Ha viszont ehhez hozzájön még a testi vonzalom is, akkor potenciális barátnőként fogok tekinteni a "barátra", attól függetlenül hogy akarom ezt vagy sem.


Azt hiszem az emberek elsősorban párt keresnek maguknak az életben és nem barátot, ezért kockáztatják meg, hogy az elöbb leírt helyzetben akár el is veszítenek, annak reményében, hogy hátha több lesz ebből a kapcsolatból mint "egyszerű" barátság.

2018. dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress egy meleg fiú barátot.
2018. dec. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Lehet hogy legbelül ribnc vagy, és emiatt történik ez.
2018. dec. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt több lány barátom és valahogy Sosem erezten többet barátságnál! Jól elvoltam velük! Sajnos idővel kikoptak hát igy alakult! En hiszek a fiú lány barátságban!
2018. dec. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd most kapsz egy csomó privátot fiúktól
2018. dec. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretnék barátnőt, de úgy érzem nem vagyok képes a kapcsolatra, nagyon ügyetlen vagyok ezen a téren. Egy lány barátnak is nagyon örülnék, azok voltak a szép idők, mikor volt kit felhívni, volt kivel találkozni, volt kivel beszélgetni, csak aztán ennek vége lett, nem miattam. Illetve én tettem fel az i-re a pontot, látva, hogy a másik mennyire nem érdeklődik irántam. Még találkoztunk egyszer, de az már messze nem volt olyan, mint azelőtt. Azóta is vágyom egy hasonló barátságra egy lánnyal. F
2018. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek a fiú - lány baratsagban, igaz utoljara evekkel ezelőtt volt igazi fiu baratom, azota kicsit megvaltozott a helyzet es inkabb lany barataim vannak, de tényleg nagyon jó volt, hogy volt egy fiu is aki őszintén elmondta a velemenyet a dolgokrol, mert sajnos a lanyok nem mindig mondjak el az igazat, nehogy megbantsanak. 19l
2018. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!