Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék jó munkát...

Hogyan tudnék jó munkát szerezni magamnak?

Figyelt kérdés
Vidéken élek, egy kis faluban. Jelenleg egy cipőgyárban dolgozom, havi 65 ezer forintért. A belemet kidolgoztatják, a pénz meg sehol nincs. Egy szakmám van , bőrdíszműves. Eredetileg semmi közöm nincs a cipőkhöz , mert én táskákat, meg hasonló dolgokat tudok csinálni. Azért dolgozom itt, mert nincs más.Szeretnék spórolni hogy később Budapestre tudjak felköltözni, de a 65 ezres fizetésből nem egyszerű félre rakni. A túlórákat nem fizetik, és a szombatokat se, mivel néha akkor is be kell járni. Pénzügyileg olyan 80-90 ezerre gondoltam, amiből már nagyjából félre is tudok rakni valamennyit, és akár pár éven belül elköltözni innen. 18 éves fiú vagyok. Tovább tanulni nem szeretnék, és nem azért mert nem szeretem az iskolát és hasonlók, csupán csak önállósodni szeretnék, szeretném megtudni milyen az ha saját fizetésből gazdálkodhatok, de mint említettem a mostani fizetésemből nem lehet. Szívesen lennék egy boltban eladó, akár cipőboltban, vagy legyen az akármilyen bolt. Bármilyen munkát elvégeznék, csak emberi fizetést adjanak érte. Külföldre szívesen kimennék a saját szakmámban dolgozni, de már kb mindent átvett a gagyi kínai f*s , így az igazi bőr termékek senkinek nem kellenek, tehát a szakmában ott sem érné meg igazán. Szerintetek?
2014. aug. 31. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Komárom-Esztergom megyében és Fejér megyében multiknál munkaerő hiány van sori operátori munkákra is - 120-130 bruttó körül biztos van munka ill vannak munkásszállók, ahol tudnál lakni
2014. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
valamit találj ki, képezd tovább/át magad aztán rukkolj elő egy soha nem látott otlettel
2014. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!