Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hozzam helyre ezt a...

Hogyan hozzam helyre ezt a barátságot?

Figyelt kérdés

Valószínűleg nagyon megbántottam egy barátomat, de túl nagy az egója ahoz hogy ezt beismerje, és nem is foglalkozik velem.

Így utólag rájöttem hogy alapvetően én voltam a hibás, és ekg csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, de ő is mondott bunkókat.

Végül amikor ki akartam békülni vele, az lett a vége hogy közölte hogy most sem bocsánatot kérek, csak elmondom hogy nekem milyen rossz, és hogy csak sajnáltatom magam.

Végül kiborultam, és azt mondtam neki, hogy a kics*szett egója fontosabb mint a barátságunk, erre ő csak annyit mondott, hogy azt hitte ez evidens.

Tényleg összeférhetetlenek vagyunk? Mit tegyek?


2018. dec. 30. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátkozz olyannal, akivel kölcsönösen feltétel nélkül el tudjátok egymást fogadni.
2018. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igyál meg egy felest és olvasd vissza a kérdésed.

Amúgy meg így nem tudok semmit építő jellegűt mondani, mert az alap problémát nem vázoltad fel. Min kaptatok össze? Min csúszott el a dolog?

Nekem sajnos már egy gyerekkorban kialakult dolog miatt ment gallyra egy hosszú barátságom. Idővel szerintem meg fogunk békélni, de amíg se ő és se én nem változtatunk pár dolgon addig ne várjunk csodát...

2018. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ami még külön rosszul esik, hogy tudom hogycsokkal jobb nálam, és van is mire büszkének lennié, sokkal okosabb és jófejebb mint én, és most is én tévedtem.
2018. dec. 30. 23:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi konkrét, csak új suliba merültem , új társaság, és valjuk be nem a legjobb. Elkezdtem lefele csúszni, és amikor ezt szóvá tette, nekem ez rosszul esett, hogy miért nem örül hogy végre vannak barátaim meg ilyenek. Kb minden téren sértegettem, ő meg tényleg kur*a okos, így nem is tanácsos vitatkozni vele,pláne ha igaza van. Egy darabig tűret,aztán ő is kötözködni kezdett.
2018. dec. 30. 23:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerd be a hívását, kérj bocsánatot őszintén. Ne a másikban keresd a hibát. Vagyis ne a hibát keresd benne. Ha ez megvan, akkor minden rendbe lesz. Ha nem akar enyhülni ezek után sem, akkor engedd el.
2018. dec. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!