Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden rendben a barátnőmmel?

Minden rendben a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőmröl lenne szó. Utolsó éves gimnazisták vagyunk. Ez a lány szép, minfenkivel kedves és népszerű is. Nem is értem miért barátkozik velem, de a lényeg hogy mindent megbeszélünk egymással, és egyszer valami nagyon furcsán hangzott tőle. Azt mondta ő belehal ha nem lessz híres. Volt hogy meg azt mondta hogy ő mindig is tudta hogy híres lessz. Nem értem, olyan komolyan mondja, olyan őszintén. Ezt nem tudom hova tenni, elvégre is tizennyolc évesek elmultunk. Szóval ez nem is egy kérdés csak nem értem miért nincs B terve (mert nincs neki) és miért álmodozik ennyire komolyan felnőttként is egy ember

2019. jan. 3. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
az szeep. mint a mirjam, vagyik a hirnevre. itt mar azert van egy kis szemelyisegzavar
2019. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a belehaláshoz nem tartozik határidő, akkor ne törődj vele, majd kinövi és lesz b terve. Későnérő típus.
2019. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőként támogatni szokták az embert, főleg ha azt ìrtad legjobb barid.
2019. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én támogatom, tényleg :) csak olyan nagy tervei vannak és félek hogy nagyot fog koppanni
2019. jan. 3. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég naiv ez a barátnőd. Mik a tervei, hogyan próbál híres lenni? :)
2019. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazábol rendező akar lenni, láttam amatör filmjeit, meg amiket csak úgy összevágott. Tényleg jók, dehát ahhoz hogy híres legyen annyi dolognak kellene összejönnie..
2019. jan. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!