Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30 környékén, barátok nélkül,...

30 környékén, barátok nélkül, vagytok még?

Figyelt kérdés

A legtöbb ilyen kérdést fiatalabbaktól (16-23) láttam inkább.

Nálatok mi az ok? Nem is nagyon volt, vagy volt, de megszakadt a kapcsolat?

Hiányzik?

Hogyan ismerkedtek?

(Semmiképp nem párkapcsatra gondolok, különben abba a témába írtam volna.)

Ennyi idősen vajon van még esély őszinte barátságot kialakítani?

Ti hogy látjátok?



2019. jan. 6. 16:47
 1/8 anonim válasza:
Nekem rendben volt minden kb 18-19 éves koromig. Aztán valamiért impotens lettem, így lányokat nem tudok felszedni. És akinek nincs nője, attól a haverik is elmaradnak, bulikba se hívják.
2019. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
voltak, de elmaradtak, vagy valami nő mindig bekavart és inkább nem szálltam vitába senkivel, hanem nem mentem el a találkozókra így a végén kimaradtam a galeriből.
2019. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem pár barátom van akikkel szervezünk időnként közös programot. Ebéd, sörözés vagy túrázás, kirándulás. Még egyetemről, munkahelyről "maradtak meg".


Az a tény hogy nincs évek óta barátnőm nálam is kicsit visszaveti a dolgokat. Legtöbb ismerősömnek évek óta van párja, közösen jönnek mennek, házasok, gyereket várnak, együtt élnek.


És egyre több a hozd el a barátnődet is, meg a barátnőmmel megyünk, gyere te is program. És elég kényelmetlenül érzem magam mikor mindenkinek van valakije én meg ott vagyok az örök egyedülállóként.

2019. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen, akinek valamiért nincs nője, attól elmaradnak a haverok is.
2019. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Voltak barátnőim, de vagy érdekből, vagy a párom cimboráin keresztül és nem igazán jöttünk ki (erőltetett volt) vagy pedig egyszerűen elmentünk egymás mellett.

Hiányzik, hogyne hiányozna, pláne 2 kisgyerek mellett jó lenne egy egy csajos kimozdulós este. Férjemmel ketten vagyunk, vagyis 7 éve nem mentem egyedül el sehová, mármint, hogy ne lett volna nálam gyerek.

Én nagyon remélem, hogy sikerülhet őszinte baráti kapcsolatra lelnem. Most, hogy férjem munkaidőbeosztása is jobb lett, tud heti 1-2 napot lenni a kicsivel és el tudnék járni jógára vagy edzeni, ott hátha akadna ismerkedési lehetőség. Vagy még arra gondoltam, hogy a nagyot vinnem kell úszásra, a kicsit babaúszásra és ott talán lesznek hasonlóan magányos anyukák.

2019. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom ezeket a helyzeteket, ez nem tudom, milyen lehet, mivel nő vagyok, és párkapcsolatban élek. Csak épp barátaim nincsenek egyáltalán. Volt egy legjobb barátnőm, ez sajnos véget ért, és nem szépen...

Amit írtok, sem törvényszerű egyébként. A párom legjobb haverja is szingli (az az örök típus), de majdnem mindenhova jön velünk, sokat van nálunk. Csak nekem maradt üresen az a hely, mióta barátnőm kiesett a körből...

2019. jan. 6. 20:17
 7/8 moozygoo ***** válasza:

24 vagyok, és úgy érzem nekem már nincsennek barátaim

Megszakadt a kapcsolat

Persze hogy hiányzik hogy legyen barátom, mivel az ember társas lény

Őszinte barátság bármikor kialakulhat, de ahhoz két ember kell, ha egyoldalú az már nem barátság. Akár 50évesen is lehetnek barátaid

2019. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetne esély, de szerintem nem nagyon lehet hol ismerkedni.


Nekem gimiben, általánosban is inkább haverjaim voltak, mint barátaim, aztán elmentem esti gimibe, és gyakorlatilag mindenkivel megszakadt a kapcsolatom.


Utána elkezdem chatelni, regisztráltam hotdogra, és találtam 1-2 barátot, el is kezdtem Bpre buszozni, hogy személyesen is találkozzunk.


de ezek is megszűntek: külföldre költöztek, csalódtam bennünk vmiért, vagy csak kapcsolatuk lett stb.


-persze, hiányzik, de hogy őszinte legyek, nem nagyon látok barátságra alkalmas embereket

-már sehol sem. pár oldalon fent vagyok, de chat, ahol ismerkedtem, teljesen elnéptelenedett, és nekem "muszáj" neten ismerkedni, mert kilógok a sorból több dolog miatt is és zárkózott is vagyok

-elvileg bármikor lehetne ismerkedni, csak nyilván fiatalabb korban nyitottabbak az emberek talán( bár inkább felszínes kapcsolatokra)

2019. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!