Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hányadik epizód környékén...

Hányadik epizód környékén szerepelt Vanda és Emma is? (Barátok közt)

Figyelt kérdés
Ne nézzetek fanatikusnak, elkezdtem régebbi BK epizódokat nézni, és egész jók! Valaki egy kommentben említette, hogy azért haragszik egymásra a két lány, mert Vanda beleírt Emma naplójába, aki ezért bajba került. Ez a rész, és az előzményei, következményei érdekelnek.

2014. aug. 15. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó régen voltak már együtt, bár András temetésekor mintha mindketten ott lettek volna.

Nekem is megvannak archivban a régi részek 2008-ig visszamenőleg kisebb kihagyásokkal (sajnos pár jó rész maradt ki, mert nem vettem fel DVD-re, a torrentre meg pont azokban a napokban nem tették fel), de 95%-ban megvan. Így kevés régi Nomémi is akad még, meg a Vanda-Emma is, valószínűleg, csak sajnos nem tudom, hogy mikor volt. Talán az segítene, ha kiderítenéd, hogy meddig volt állandó szereplő Emma.

2014. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Írtam privátot :)
2014. aug. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!