Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez jogos a barátnő...

Szerintetek ez jogos a barátnőm részéről?

Figyelt kérdés

Én egy 25 éves lány vagyok, van egy legjobb barátnőm akivel évek óta együtt vagyunk. Nekem nagyon régen nem volt barátpm mert válogatós vagyok, most 2 hónapja lett és igyekszem minden percet vele tölteni, mert szeretem őt és gyereket is akarok majd tőle. :)

Szóval a legjobb barátnőm egyre kevesebbet keresett, nem nagyon válaszolt az üzeneteimre... Megkérdeztem, mi a baja, azt mondta, hogy nem láttuk egymást pár hónapja emiatt és hogy hozzászokott, és igazság szerint már nem kíváncsi rám, mert neki olyan barát nem kell, aki eltűnik az életéből, mert pasija lett...

De én mondtam neki hogy nem fogok eltűnni. Hívtam is bulizni de nem ért rá akkor.

Azt mondta nem haragszik és legyek boldog, de hogy ő ebből kiszáll és nem kíváncsi már rám.


Szerintetek ez jogos reakció? Szeretjük egymást, természetes dolog hogy minél több időt akarunk együtt lenni de attól még őt nem hanyagolom el


2019. jan. 9. 20:04
 1/5 October15 ***** válasza:
100%
Nem azért de ez a definíciója az elhanyagolásnak. XD
2019. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy arany középút. Te átestél az egyik oldalára.

Hirtelen kivonni magad egy barátságból.Nem túl etikus.

Nyílván most kapom majd az ívet.

De lehet a két dolgot együtt ápolni.

Két hónap után már gyerek téma? :)

Kedves kérdező.

Te még "gyerek" vagy,és tapasztalatlan.

2019. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem jogos
2019. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

2,5 hónap után gyereken gondolkodsz? :D Te szimplán nagyon rácuppanttál a barátodra. Amúgy a bnőd meg elvileg azért a bnőd, hogy ezeket a dolgokat megértse.


Nyilván egy párkapcsolatra több időt kell fordítani, mint egy barátságra.

2019. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
persze hogy jogos.. 2 honap utan mar gyereket akarsz tole? 😂 mondd el a pasinak, egy het mulva nyomat se latod majd, es jogosan teszi o is
2019. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!