Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek jogos a részéről?

Figyelt kérdés
A párom elmondta mikor nem jöttünk össze mert vmijen okból kifojolag barátok maradtunk anno összejöttem egy sráccal ès mikor sokat vitàztam vele meg elhanyagolt akkor vele beszélgettem.szakitottama sráccal ès összejöttünk de kiderült hogy ö nem bizott bennem ès ezèrt szart le sokszor ès hanyagolt el .

2018. okt. 24. 04:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen életszerű, ami veled történik. Ugye csak megjátszod, hogy meglep a dolog?

32/f

2018. okt. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
😭😭😭
2018. okt. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdést miért nem tudsz normálisan feltenni? Mi a kérdés?
2018. okt. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos volt...
2018. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A lenyeg az hogy a párommal Ismerkedtem akkoriban de nem jöttünk össze mert ő vmijen okból kifojolag elfoglalt volt èn vártam ra aztàn meguntam erre mondtam neki maradjunk meg barátnak .Erre összejöttem egy sràccal aki szarba sem vett ès ekkor a párommal írogatni kezdett nekem akkor .Ès ő ezt felhànytorgatta nekem hogy èn beszélgettem vele mikor a sráccal jártam.Holott ő is akart tőlem vmit .Èsmikor összejöttem a párommal elhanyagolt ès próbáltam beszélni vele de vhogy nem is akart .
2018. okt. 24. 14:05
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ez se sikerült. Fuss neki mégegyszer. Hátha harmadjára menni fog az értelmes fogalmazás.
2018. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó hàt ha nem tudsz szöveget èrtelmezni az nem az èn bajom.
2018. okt. 24. 14:06
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Azért nem tudok, mert annyira hülye vagy, hogy képtelen vagy normálisan megfogalmazni. Ostoba liba. Te is kefélni jártál iskola helyett.
2018. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze most elmagyaràztad hogy mièrt nem tudsz szöveget értelmezni.Gratulalok ez neked a szegénységi bizonyitvànyod.:D
2018. okt. 25. 08:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

XDDDD

Még a válaszoló nem tud szöveget értelmezni. XDDD Neee!

Véletlenül sem te vagy a béka segge alatt értelmileg. Tanuljál még egy kicsit, utána gyere vissza és beszélgetünk.


Vmijen xD kész.

2018. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!