Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Működhet ez a pszihológiai teszt?

Működhet ez a pszihológiai teszt?

Figyelt kérdés
A neten olvastam egy pszihológiai tesztről, aminek az a lényege, hogy kideríthetjük, hogy egy bizonyos személy kedvel-e minket. Az lenne maga a teszt, hogy kiválasztunk egy nekünk tetsző szót, és ha az illető használja egy aprót bólintunk. És ha kedvel minket, akkor egyre többet kezdi el használni azt a szót. Ha ez nem működik, akkor tudtok esetleg valami ehhez hasonló tesztet?

2019. jan. 12. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mese, laikusoknak eladva, jól hangzik, de alapja erősen kérdőjeles, hogy van.
2019. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Maximum hülyének néz hogy bólogatsz. Szerintem kamu. De próbáld ki, hátha nem!
2019. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Valami kicsi alapja van, de ennyire nem egyszerü.

Elöször is csak olyan szót érdemes választani, amit lehet sokszor használni (pl. a persze, természetesen, úgy gondolom, szóval, stb), mert ha az "atomerömü" szót választod, azt nehéz egy beszélgetésbe többször beilleszteni.

Másodszor ehhez az is kell, hogy az illetö vegye a jelzésedet, mert a legtöbben nem is vennék észre.

Harmadszor, ha neki valamiért az aodtt szó nem passzol, akkor azt továbbra sem fogja gyakrabban használni.

2019. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elárulná valaki miért lettem lepontozva?
2019. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye, nagy bajod nem lehet belőle, ha kipróbálod. Pszichológus hallgatóként mondom, hogy ugyan erről így konkrétan még nem hallottam, de olyan fura kísérletek voltak sikeresek a múltban, hogy nem csodálkoznék rajta, ha működne. Ha kipróbálod, megírod, hogy bejött-e? Kíváncsi vagyok, de annyira ezért nem, hogy kipróbáljam. :D
2019. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy olvastam, hogy mosolyogni kell. Arra sokkal jobban felfigyel az ember tudat alatt :D
2019. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5, ha erről így bem hallottál, akkor esetleg van valami ehhez hasonló ötleted, ami működhet? Esetleg tényleg működhet mosolygással ahogy #6 mondta?
2019. jan. 13. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem biztosan, egyetemi jó barátnőmmel az ilyen szavunk a nyilván volt XD sokat mondta aztán tudatosan kezdtem el használni én is ezt a szót :D

van pár olyan, ami az embernek a szavajárása és azt megfigyeltem, hogy akikkel sokat lógok pl. felveszik a hülye kifejezéseim, szóval ez alapján ez simán menne, amit ki akarsz próbálni

a 3. és 6. meg nagy igazságot mondott szerintem :)

2019. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!