Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az gáz, ha 27 éves fiúnak nem...

Az gáz, ha 27 éves fiúnak nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 19:42
 1/9 anonim válasza:
23%
Te vagy az Laci?! Mondtam ne írd ki, mert nagyon csúnya vagy, meg simán levágják a kérdésedből is!!!
2016. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát azért annyi idő alatt már illett volna találni.


Ő is 27, neki se volt még, de ez szerintem érthető.

https://www.youtube.com/watch?v=mxoNFJ0FYvw

2016. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én 25 vagyok, de nekem se volt még. Szerintem nem is lesz már. De nem izgat a dolog. Én mély depresszióba estem a kudarcok miatt, nagyon a lelkemre vettem a nők elutasítását és most Pszichiáterhez járok már hetek óta. Mondjuk az idegrendszerem is helyre kell hozatnom, mert eléggé idegbeteg voltam már egy ideje. Az idegességem leginkább családi problémák és rossz anyagi helyzet együttes eredménye. Én puncit még nem láttam, de here problémáim bezzeg vannak, sokszor emiatt is depresszióba estem. Elég rossz, hogy minden évben kórházba kell feküdnöm, ebben a hónapban lesz egy here műtétem, tavaly ősszel is volt egy műtétem. Akkor herevisszérre, most valami másra műtenek, de kellett hónapokkal ezelőtt gyógyszert szednem mellékhere gyulladásra is. Szóval egészségügyi bajaim vannak 20-on évesen, de nőm még nem volt. Szerintem nem gáz. Én nem szégyenlem magam. Nincs miért szégyellni magam. Egyszerűen nem jövök be a csajoknak. A prostikhoz pedig nem megyek el, ennek elvi oka van. Én mindig barátnővel szerettem volna elveszíteni a szüzességem, de, hogy fizessek egy prostinak azt én megalázónak érzem. Szóval inkább szűz maradok. Ez amit leírtam nem önsajnáltatás akar lenni, csak azért írtam le, hogy nekem még here bajom is van, hogy örülj, hogy neked legalább ilyen bajod nincsen.
2016. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem, nem gáz.


Viszont az, hogy egy 27 éves férfi fiúnak nevezi magát, nagyon is az és elég komoly problémákra utal.

2016. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Egy picikét furcsa, lehet ilyen persze, de túlságosan gyakorinak semmiképpen nem mondanám.


Én sem vagyok szépecske, vagyis na, az vagyok :-D, csak egy kicsit furi, mert van egy sebhely az arcomon... És láss csodát, mégis volt barátnőm; jó, nem annyira sok és nem pont a legszebb lányok (de nem is a legcsúnyábbak), de voltak és még lesznek is. Az önbizalomhiány nagyobb baj, mint a külcsín hiánya.


Szerintem a videós amőba mukinak is biztos van barátnője, legalább egy oltári debella csaj biztos, max. letagadja... Kövér lányt bármikor leakaszthatsz... Aztán elküldheted fitneszterembe...

2016. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még soha.

Nem a kinézetem az oka, mert átlagnál jobban nézek ki, ezt még azok is mondták, akik nem igazán kedveltek.

Néha nagyon, nagyon fáj.


35F

2016. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
neked gáz vagy nekem gáz? engem nem érdekel a te életed...
2016. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt kapcsolatom, bár én nő vagyok.
2016. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Így elgondolkodva, férfi létedre nő agy? Lehet ez a baj az itteni beszélgetéssel, hogy nem fejtették ki bővebben a szexuális hovatartozásukat.
2016. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!