Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim akikkel...

Nincsenek barátaim akikkel esténként eltudnék menni valahova?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, vannak haverjaim de velük nagyon ritkán találkozom. szeretek elmenni otthonról, de ritkán van rá lehetőségem. Mit csináljak, hogy ez megváltozzon? Nem vagyok az a könnyen barátkozó típus. Jár valaki hasonló cipőben?

2019. jan. 13. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én teljesen hasonló helyzetben vagyok. Gyakorlatilag csak 2 emberrel beszélgetek de az egyik messze lakik tőlem.
2019. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy??
2019. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El kell mrnni egyedül, és nyitni az emberek felé. Én ezt gyakorlom.
2019. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.
2019. jan. 13. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
keress valakit a közeledben ismerősök közt, akár rokonságból, akivel elmész 1, max 2 alkalommal és ott találsz neked jobban tetsző társaságot, majd pattintod, akivel kezdtél. konkrétan ezt csináltam, mert neki se meg nekem se volt kedve annyit menni, de pár új baráthoz elég volt. ha alapban nehezen nyitsz akkor mondjuk necces, reméljük, hogy lesz a közeledben, aki simán nyit, mint pl. én aki egyedül van szórakozóhelyen, kocsmában mindig leszólítom minden oké-e meg ilyenek :D
2019. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, nem mindig van tarsaságom, hogy elmenjek a városba, vagy egyeb programra, gondolod írj, hátha 😄 20l
2019. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andris_1234 válasza:
Én is jöhetnék veletek? 26 éves fiú vagyok, de mint a barátnőtök jönnék, lánynak öltözve.
2020. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!