Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, nektek vallotta már...

Lányok, nektek vallotta már be valaki, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
általában én szoktam másoknak XD bár már egyre kevébé kell, levágni rólam :D de pont emiatt egyébként nagyon sok ismerősöm, akinek volt kamucsaja is coming outolt nekem
2019. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Meleg vagyok.... :D



Ja nem..

2019. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Meleg az meg mi ?:)és aki hideg ?
2019. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nem.
2019. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Életem legviccesebb beégése volt.

Nagyon bele voltam zúgva a srácba, ő is csípett engem. (Középsuliban volt ez). Egy madárcsicsergős tavaszi napon odajött hozzám és mondta, hogy szeretne velem suli után beszélni. Hát na persze egész nap rózsaszín felhőben úsztam! Mert hát én azt hittem, be akarja vallani azt, amit szerettem volna hallani.

Sétáltunk egy kis parkban. A beszélgetés egyszer csak rátért a lényegre. Valahogy így: benned megbízom, meg jóban vagyunk bla-bla.. csak el akartam mondani valakinek: meleg vagyok. Na itt kb lefagyás, meredt szemmel bámulás jött részemről, aztán hangosan elkezdtem szakadni a röhögéstől. Majd mintegy mellékesen, nevetve hozzátettem: segáz, én meg beléd vagyok esve, de nem érdekes. Jót nevettünk és suli alatt jó barátok voltunk. Utána az élet elsodort minket egymás mellől, de a történetet azóta is röhögve mesélem. :D

2019. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Előző vagyok:

Mielőtt félreértés lesz: nem a srácot nevettem ki hanem a helyzetet, ezt mondtam is neki és ezért nevetett utána ő is. A bizalmát mindenesetre megköszöntem és értékeltem is.

2019. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jóban voltunk, sejtettem. Egyszer elkezdett nagyon furán viselkedni amikor együtt voltunk, összevissza beszélt, próbált felvezetni valamit. Végül én kérdeztem rá, hogy azt akarja-e mondani.
2019. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én eddig egy lánynak vallottam be, hogy meleg vagyok, négyen meg konkrétan rákérdeztek:D

Fiúknak még nem vallottam be, de nem is kérdeztek rá. Mikor melegekről dumáltunk fiúknál, mindig azt mondták, őket nem érdekli, ki a meleg, csak normális legyen.

2019. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!