Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok arról, ha...

Ti mit gondoltok arról, ha egy barátotok nektek önti, ki a szívét?

Figyelt kérdés
Pl.: örültök, hogy megbízik bennetek, vagy tehernek érzitek és eltávolodtok.

2019. jan. 13. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy megbízik bennem, ha indokoltan teszi ezt. Aki csak hisztizett, azt leneveltem róla:)
2019. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen örülök neki, bár amikor már rendszeresen a lelki szemetes szerepét töltöm be, és minden napra jut valami újabb panaszkodnivaló a részéről, akkor előfordul, hogy már fárasztónak élem meg a lelkizést.

De persze igyekszek senkit sem megbántani.

2019. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én alapnak tartom, h legjobb barátommal mindent meg tudunk beszélni, nem teher. ha nem értek vele egyet,azt megmondom őszintén.
2019. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem örülj neki, jogy megbízik benned, az a fő, hogy mindig őszintén reagálj, nyugodtan mondd ki a véleményedet. És te is bízz meg benne, ne csak ő mondja el neked a gondjait😉 és a legfontosabb:NE ÁRULD EL ŐT!🙂☺
2019. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örömként élem meg, mert nyilván megbízik bennem. Szeretek segíteni annak aki közel áll hozám, még azzal is ha csak meghallgatom. Viszont lefáraszt ha már mindennapos szinten jelentéktelen dolgokon rágodik, ezerszer átbeszélt témákat hoz fel. Ennek ellenére nem szoktam ezzel senkit se megbántani.
2019. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!