Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az interneten hol...

Szerintetek az interneten hol szerezhetek baratokat?

Figyelt kérdés

Annyira maganyos vagyok.. nincsennek baratnoim es nem is voltak sosem. Pedig egy megbizhato embernek mondanam magam. rossz latni azokat az embereket akik “csajos” napot tartanak nekem meg nincs kivel.. egy jo lelkizes,beszelgetes,csajos nap,mozi stb. ( csak lanyokra ertem mint BARATNO!)

lehetne valakivel az interneten elkezdeni baratkozni?

20/L szolnok megye..



2019. jan. 15. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Chat, facebook, mindenféle fórumok (akár itt is), külön erre tervezett ismerkedős oldalak (igen, vannak olyan oldalak amik ilyen barátkozós oldalak), játékok (ha szoktál játszani).
2019. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Instán facebookon vannak kifejezetten ilyen oldalak.
2019. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként lehet itt is barátkozni, de már belefutottam ősszel is pár olyan emberbe, aki barátkozni vagy beszélgetni szeretett volna és én is, de hiába írtam rájuk, beszélgettem velük, vagyis PRÓBÁLTAM beszélni velük, ők annyira szűkszavúak voltak, hogy meg is halt a beszélgetés pár üzenet után. Mert hiába írok én rendesen, nem csak kérdezek, hanem mesélek magamról meg kérdezek a másik felől is, alig pár szavas válaszokat adtak kifejtős kérdésre és hát már a beszélgetés elején lehet érezni, hogy most egy hullámhosszon vagyunk a másikkal vagy nem.
2019. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolso: igen ez igy van! De nem kell mindenkit egy kalap ala venni. En mivel maganyos vagyok orulnek ha valaki pl meghallgatna
2019. jan. 16. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"pl meghallgatna" fordítva is menne?


S attól hogy valakivel el lehet beszélgetni, meghallgat az nem nevezhető ennyitől még barátnak.


A barátság fogalma más.


A magányos emberek első sorban olyan embert keresnek, akiknek kiönthetik a bennük zajló dolgokat. Csak egy pici támogatásra s rájuk figyelő szemekre, fülekre vágynak.


+ a legtöbb ember sablon s unalmas

Ahogy a fenti "programok"


Engem pl kifejezetten taszít a "csajos nap és a lelkizés"...tipikus megrekedt nők klubbja.

+agyleszívó


Ezért nem ismerkedek nőkkel (nő létemre)

+ a nők nagy része hajlamosabb csak a pénzre tapadni, szeretik hátba szúrni a másikat (nem azt mondom, hogy pasiknál nincs, de még mindig kevesebb, mint nőknél)


Interneten barátkozni...


Ne legyél nyomi...más az ha kapcsolatot tartasz másokkal, de igaz barátságot ott kiépíteni nem fogsz.


Merj ismerkedni.


Az csak egy dolog, hogy megbízhatónak tartod magad.

De nem mindegy mennyire vagy kommunikációra nyitott. Milyen a megjelenésed, kisugárzásod.

Elég negatív ember lehetsz, ha alapon a lelkizést hoztad fel elsőre...az már rég nem jó.

Maximum neked.


Ha nem tudsz ismerkedni személyesen s nincs pozitív kisugárzásod, szimpatikus megjelenésed...stb persze hogy magányos vagy.


Mindig mindennek van oka.


Szerintem kezdj el először önmagaodn gondolkodni, a rossz dolgaidat átalakítani magadban/magadon - tedd magad rendbe.


A magamfajta őszinte, szókimondó f@$£t a sérült vagy cső látásúak utálják 😂 de én is azokat kik untatnának alapból a sablon személyiségükkel.

3barátom van + párom, de nekem ők bőven elegek s számíthatnak rám, de én is rájuk bármikor. (nem lelki, hanem üzlet, sport...stb , egyik se csaj)


A legtöbb ember semmihez nem ért csak a szakmájához (vagy ahhoz se igazán😂), hobbijuk nincs, testük-lelkük nincs karban tartva és betokosodottak.


Ha barátkozni szeretnél azt személyesen érdemes.

Ha normálisabb rétegben szeretnél emberedre találni, akkor érts dolgokhoz, legyen színes személyiséged s szabad gondolkodásod.


26/N

2019. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!