Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Mit érdemes...

NopeAndDope kérdése:

Mit tegyek? Mit érdemes tenni? Egyre kevesebb dolognak tudok örülni lassan semminek. Kevesebb és kevesebb dolog sikerül mostanában. Az önbizalmam kb alapból nullán van alapszinten.

Figyelt kérdés

Rendes barátaim nincsenek. Rendesen sosem értelmeztem az embereket és mindig azt hiszem hogy az emberek agyára megyek. Szüleim szerint mindenkinek megakarok felelni.

16F



2019. jan. 19. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam anno mint te és nagyon megbántam, mert elment erre az egész tini korom.

Én a helyedben tanulnék, dolgoznék nyáron diákmunkát és hajtanék, hogy bejussak egyetemre. Tanulj, dolgozz, keress egy hobbit és építsd magad, valamint sz_rd le ki mit gondol, de tényleg

L/22

2019. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz szépen
2019. jan. 20. 22:31
 3/3 A kérdező kommentje:
+i
2019. jan. 20. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!