Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés
NopeAndDope nevű felhasználó kérdése:

Mit tegyek? Mit érdemes tenni? Egyre kevesebb dolognak tudok örülni lassan semminek. Kevesebb és kevesebb dolog sikerül mostanában. Az önbizalmam kb alapból nullán van alapszinten.

Rendes barátaim nincsenek. Rendesen sosem értelmeztem az embereket és mindig azt hiszem hogy az emberek agyára megyek. Szüleim szerint mindenkinek megakarok felelni.

16F

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, szociális élet

jan. 19. 22:49  Privát üzenet  

A válasz

Én is ilyen voltam anno mint te és nagyon megbántam, mert elment erre az egész tini korom.

Én a helyedben tanulnék, dolgoznék nyáron diákmunkát és hajtanék, hogy bejussak egyetemre. Tanulj, dolgozz, keress egy hobbit és építsd magad, valamint sz_rd le ki mit gondol, de tényleg

L/22

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 20. 19:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kösz szépen

# 2/3Időpont jan. 20. 22:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

+i

# 3/3Időpont jan. 20. 22:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért érdemes élni, ha minden csak ugyanolyan dolog/történés mint akármi más?
Vetri DMG-t érdemes megvenni leukózisos cicának? Ez ilyen természetgyógyászati dolog vagy valódi gyógyszer? Nektek bevált?
Első alkalom lesz, hogy vonattal fogok érdekel pár dolog! Érdemes félni? Többi lent.
Az utóbbi időben észrevettem, hogy a jobb lábamon érzem, hogy elkezdenek zsibbadni az ujjaim. Érdemes elmenni orvoshoz? Lehet valami komolyabb betegség a dolog mögött?
Van olyan dolog most amibe érdemes befektetni?
Miben érdemes fogadni egy fiú baráttal, ami nem pénzes dolog? 15/l

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!