Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Esetleg valaki tud egy jó...

Lil boi kérdése:

Esetleg valaki tud egy jó angol beszélgető helyet így online?

Figyelt kérdés

Már mint úgy értem hogy külföldi vagy legalábbis jó angolul tudó beszélő emberekkel hol tudnék kommunikálni így neten? Discord vagy skype-ra gondoltam mivel szeretném fejleszteni az angol tudásomat mer nagyon minimálisan tudok angolul.

18/f

UI:

Ha esetleg nem válaszolnék és mégis kaptam hasznos információt,tippet akkor előre is köszönöm szépen mindenkinek!



##Fejlesztés ##Végrenormálisanbeszélniangolullol
2019. jan. 20. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, így privátban.
2019. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem tudsz olyan szinten, akkor ne próbálj meg kommunikálni, mert nagyon nehézkes lesz. Inkább tanulj még.
2019. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Penpalworld, Interpals.


Penpalon egy nap 3 üzenetet küldhetsz, így ott inkább kevesebb emberrel tudsz beszélni egyszerre, de velük hosszabb leveleket válthatsz.


Interpalson szerintem barátságosabb a felület, nincs üzenetlimit, és írhatsz hosszan, röviden is.


Mindkét oldalon jelölhetsz barátokat, rákereshetsz emberekre kikötések alapján, írhatsz a profilodra bemutatkozást, beállíthatsz profilképet, szóval nagyon jók.


Interpalson tudsz csatolni képet, videót, youtube linket, formázhatod is a szöveget, Penpalon csak simán beírod és elküldöd.


Szerintem nézd meg mindkettőt, aztán amelyik szimpatikusabb, azt használod majd. :)

2019. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kitölthetnél előtte egy szintfelmérő tesztet, hogy tudjuk, mit is jelent neked pontosan a nagyon minimális tudás.


A nyelvtanban segíthet még az 5 perc angol oldal is, vagy igazából bármelyik netes nyelvtanulást segítő oldal, alkalmazás.

2019. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :D
2019. febr. 16. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!