Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez még mindig "csak" baráti...

Ez még mindig "csak" baráti gesztus lenne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel barátságon kívül nincs és nem is volt közöttünk több. Néha elmegyünk moziba vagy kajálni, ha van időnk... és gyakran ő akar meghívni engem. Volt, hogy elfogadtam, mert addig győzködött, amíg bele nem egyeztem. Most megint ő fizetett helyettem, viszont más valamit meg én álltam helyette, és nehezen tudtam lebeszélni, hogy ne adja ide az árát. Talán egy picit kellemetlenül is érezte magát, de nem akarom, hogy mindig ő álljon minden kört.


Van, aki szerint baráti gesztus, ha a férfi fizet, na de ha sokszor történik ez, az is csak baráti?


2019. jan. 26. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell mögé túl sokat gondolni, én már egy csomó lányt meghívtam kajára,piára stb.,akiktől az ég világon nem akartam semmit, egész egyszerűen csak úgy tele vagyok lóvéval, hogy ilyen pár 100 pár 1000 forintok azok nekem nem számítanak semmit, magasról leszarom,h most én fizetem vagy ő. Mondjuk ha valaki nem akarja elfogadni,akkor nem győzködöm, felőlem aztán fizesse magának, ha annyira akarja. 😎
2019. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő várja el, vagy veszi teljesen természetesnek barátságban is, hogy a férfi fizet. Ezt megszokják a srácok, és egyfajta félreértett lovagiasságból cikinek érzik a felezést.



Mondjuk én is jártam úgy, hogy 5en barátok kocsival mentünk valahova, és mikor szétosztottam a benzin pénzt, akkor a haver csajok nagyon meglepődtek, hogy nekik is fizetni kell, az egyikük szóvá is tette, hogy milyenek a mai férfiak... Pedig egy női haverral ugyanúgy bánok, mint egy fiú haverral, nincs különbség.

2019. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
17%
Ez de szánalom, #2. Ettől remélsz itt puncit? Én még jobban tele vagyok, mint te, de ilyennel sosem menőznék itt. 🙂
2019. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet baráti.
2019. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lenne. Te meg vihetsz neki legközelebb sütit otthonról, az is az lesz.
2019. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, baráti, csak gondolom ő is túlgondolja a férfiasság kérdését és mindenáron lovagiaskodni akar, csak azért mert te lány vagy, ő pedig fiú. Én se szoktam különösebb problémát csinálni belőle ha egy lánybarátom meghív valamire, vagy felezni akarja a számlát.


25/F

2019. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ezt Neked kell megérezned: a tekintetéből, a veled szembeni viselkedéséből és más gesztusokból, aminek mi nem vagyunk szem- és fültanúi. Lehet, hogy idővel többet akar szürke barátságnál és fokozatosan közelít feléd. Ha tiltakozik az oda-vissza alapú térítésekre, akkor többet akar. Ne tiltakozz, főleg ha Neked is tetszik a fiú.
2019. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!